مشکلات کامیونداران برخوار زیر ذره بین مسئولان/تاکید فرماندار بر لزوم همکاری شبکه بهداشت برای کارت هوشمند رانندگان

جلسه حل مشکلات کامیون داران برخوار برگزار و مقرر شد نسبت به عدم پرداخت مطالبات کامیون داران از برخی کارخانجات و معدن داران و مشکلات مربوط به صدور کارت هوشمند رانندگان و احداث پایانه در شهرستان پیگیری های لازم صورت گیرد.

به گزارش چشم برخوار؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت های حمل و نقل و انجمن صنفی کامیونداران شهرستان و حل مشکلات کامیون داران شهرستان برخوار به ریاست حسن قمی فرماندار شهرستان و با حضور خوشنودی بخشدار، طلابی دادستان ، عوامل نیروی انتظامی، نمایندگان انجمن صنفی کامیون داران و جمعی از مسئولان مربوطه در محل بخشداری حبیب اباد تشکیل شد.

فرماندار برخوار در این دیدار با صنف کامیون داران خواستار تشکیل اتحادیه و انجمن صنفی به منظور احقاق حقوق صنفی رانندگان شد.
قمی ضمن لحاظ کردن مشکلات کشور، خواستار پیگیری امور حل مشکلات از طریق مکانیزم های تعیین شده اداری و قانونی شد و در ادامه بر لزوم همکاری شبکه بهداشت و درمان به منظور صدور و تمدید کارت هوشمند رانندگان تاکید کرد.
این مسئول همچنین در ادامه راه اندازی سیستم نوبت دهی (کد دار کردن) باربری ها و معادن را ضروری دانست و پیگیر مطالبات کامیون داران و رانندگان توسط باربری ها و احداث پایانه بار در شهرستان شد.

در این جلسه مقرر شد نسبت به عدم پرداخت مطالبات کامیون داران از برخی کارخانجات و معدن داران و مشکلات مربوط به صدور کارت هوشمند رانندگان و احداث پایانه در شهرستان پیگیری های لازم صورت گیرد.
همچنین مقرر شد در خصوص مشکلات کامیون داران مربوط به کارخانه سیمان اردستان جلسه ای با حضور فرماندار اردستان تشکیل و نسبت به حل مشکلات مذکور اقدامات لازم صورت پذیرد.
چند تن از از نمایندگان از صنف کامیون داران در این جلسه برخی مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند و در ادامه تصمیماتی در این رابطه با هدف بهبود وضعیت شرکت های حمل و نقل و کامیونداران و رانندگان اتخاذ شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان در پایان ضمن ارائه توصیه ها و راهکارهای لازم، دستورات مقتضی را به نهادهای ذیربط ارائه داد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.