امام جمعه دولت آباد:

مردم دولت آباد خود را از ثواب نمازجمعه محروم می کنند/پاسخ سردار سلیمانی به ترامپ، نمایانگر قدرت ایران بود

امام جمعه دولت آباد در رابطه با پاسخ سردار سلیمانی به ترامپ، اظهار کرد: دیروز سردار قاسم سلیمانی در یادواره شهدای همدان، آمریکا را تحقیر کرد و و حقارت آمریکا را به جهان اعلام کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در خطبه دوم نماز جمعه شهر دولت آباد، اظهار کرد: با لطف خداوند سابقه برگزاری نماز جمعه در این شهر به بیش از ۳۵ سال می رسد که جا دارد از کسانی که در تأسیس و برگزاری نماز جمعه در دولت آباد تلاش کرده اند تشکر کنم.

امام جمعه دولت آباد افزود: تشکر دیگر هم از ائمه جمعه است که از ابتدای برگزاری تا کنون زحمت کشیده اند که حجج اسلام مقدس، مؤمنی، اژدری و حجت الاسلام سرافراز هستند، همچنین از اعضای ستاد نماز جمعه هم که در طول این چند سال زحمت کشیده اند تشکر و قدردانی دارم؛ خصوصاً اعضای فعلی و کیانی رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه.
وی در ادامه از حافظان نظم و امنیّت، خصوصاً سپاه، بسیج و نیروی انتظامی تشکر کرد و در ادامه مراتب قدردانی خود را از خانواده معظّم شهدا و ایثارگران و جانبازان که پایه ثابت نماز جمعه بوده اند، اعلام کرد.
حجت الاسلام محمودآبادی افزود: از تمامی شما نمازگزاران نیز تشکر کرده و برای همه نمازگزارانی که سابقاً در نماز جمعه شرکت کرده اند و دستشان از دار دنیا کوتاه شده است طلب بخشش و مغفرت و علو درجات دارم.
وی ادامه داد: در مورد زمان نماز جمعه سعی کرده ایم از ابتدای خطبه ها تا پایان نماز عصر یک ساعت الی یک ساعت و ربع بیشتر طول نکشد، سخنران بین الصلاتین را هم محدود کردیم و فقط در مواقع ضروری و به خاطر اهمیت موضوع در برنامه گنجانده ایم.
این مسئول خاطرنشان کرد: سعی کرده ایم که نخبگان را معرفی کنیم که آن ها دیده شوند و تشویق شوند.
محمودآبادی اظهار کرد: از مردم شریف دولت آباد که الحمدالله همه مؤمن و متدیّن هستند و حضور باشکوه در مساجد دارند گلایه دارم که خود را از ثواب نماز جمعه محروم می کنند. انتظار هست همه شما عزیزان مبلّغ نماز جمعه باشید و پایگاه منتسب به ولایت باشکوه باشد.
حجت الاسلام محمودآبادی در رابطه با پاسخ سردار سلیمانی به ترامپ، اظهار کرد: دیروز سردار قاسم سلیمانی در یادواره شهدای همدان، آمریکا را تحقیر کرد و و حقارت آمریکا را به جهان اعلام کرد. امام جمعه دولت آباد افزود: اینکه چرا سردار سلیمانی این مطلب را بیان کرد؛ چون ترامپ در چند ماه اخیر صحبت هایی را انجام داده بود که که فکر می کرد ایران از ترامپ وحشت دارد، ترامپ گفته که از زمانی که من آمدم قایق های ایران کمتر اطراف ناوهای آمریکا آمدند.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی به آمریکا جواب داد که فرمانده شما پیش من آمد که وساطت کنم نیروهای عراقی به آمریکائی ها کاری نداشته باشند و این یعنی ایران دارای چنین قدرتی است که آمریکائی ها به وساطت ایران نیاز دارند.
این کارشناس سیاسی در بیان علت دوم؛ عنوان کرد: پُشتوانه ای برای موضع گیری های مقامات سیاسی کشور است، اینکه ریاست محترم جمهور گفت: ما تنگه های فراوانی داریم که می توانیم آن ها را ببندیم، اگر سردار سلیمانی حمایت نمی کرد شاید آنها فکر می کردند که یک ادعای سیاسی است ولی وقتی ایشان این حرف را زد، مشخص شد که واقعاً نظام جمهوری اسلامی ایران در صورت نیاز چنین اقدامی را انجام می دهد.
حجت الاسلام محمودآبادی یادآور شد: آن ها هم از سپاه قدس می ترسند چون می دانند سپاه قدس یک نیروی نظامی، سیاسی، اعتقادی است و یک نیروی نظامی صرف نیست.
مطلب سوم: پدیده طبیعی خسوف
امروز جمعه یعنی ۹۷/۵/۵ شمسی مطابق با سیزدهم ذی القعده، ماه گرفتگی طولانی رخ خواهد داد که طولانی ترین ماه گرفتگی قرن و دومین خسوف طولانی تاریخ است.
شروع خسوف امشب ساعت ۲۱:۴۱ و پایان آن ساعت ۳:۵۸ بامداد میباشد.
خسوف از جمله حوادث طبیعی است که هر کجا قابل رؤیت باشد نماز آیات واجب می‌شود.
انتهای پیام /

دیدگاه برای “مردم دولت آباد خود را از ثواب نمازجمعه محروم می کنند/پاسخ سردار سلیمانی به ترامپ، نمایانگر قدرت ایران بود
  1. با سلام .ضمن تشکر از امام جمعه محترم و مردمی شهر دولت اباد آقای محمودآبادی
    حاج آقا رحیمی نیز سالیان سال امام جمعه شهر دولت آباد بودند و زحمت زیادی کشیدند و در حال حاضر هم حضوری فعال دارند وولی در متن خبر نام ایشان به عنوان امام جمعه قبلی فراموش شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.