سرپرست فرمانداری شهرستان از اداره تامین اجتماعی و اداره امور مالیاتی شهرستان به طور سرزده و بدون تشریفات و هماهنگی قبلی از سازمان تامین اجتماعی و اداره امور مالیاتی شهرستان برخوار، بازدید کرد و ضمن دیدار با رئیس و کارکنان، از نزدیک در جریان روند و نحوه خدمات دهی و همچنین مسائل و مشکلات این نهاد قرار گرفت.

به گزارش چشم برخوار؛ صبح امروز محمدحسن قمی سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه مسئول حراست فرمانداری، دستیاران ویژه فرماندار از اداره تامین اجتماعی شهرستان به طور سرزده و بدون تشریفات و هماهنگی قبلی از سازمان تامین اجتماعی و اداره امور مالیاتی شهرستان برخوار، بازدید کرد و ضمن دیدار با رئیس و کارکنان، از نزدیک در جریان روند و نحوه خدمات دهی و همچنین مسائل و مشکلات این نهاد قرار گرفت.

قمی به هر چه بهتر خدمات رسانی بیمه ای و درمانی این سازمان در سطح شهرستان تاکید و اظهار کرد: این سازمان در بخش های مختلف تخصصی خود و به منظور پاسخگویی به نیازها و مسائل به ادارات و واحدهای اجرایی و همچنین توسعه گسترده خدمات همه جانبه به مردم تلاش کند.

فرماندار برخوار در این بازدید از واحدهای مختلف اداره تامین اجتماعی بازدید کرده و از نحوه عملکرد مدیریت و پرسنل اداره در زمینه نظم اداری، برخورد با مراجعین و میزان رضایت مندی ارباب رجوع مطلع شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان، با بیان اینکه به صورت مستمر و سرزده از کلیه ادارات شهرستان بازدید به عمل خواهد آمد، گفت: این بازدیدها به منظور بهبود خدمات رسانی به مردم و در راستای تکریم ارباب رجوع در ادارات انجام می گیرد.

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری برخوار از اداره امورمالیاتی شهرستان

سرپرست فرمانداری شهرستان در بازدید از اداره امور مالیاتی برخوار با اشاره به مزایا و تاثیرات مالیات بر ارزش افزوده در اداره امورات شهرستان خاطر نشان کرد: این مالیات به عنوان یکی از انواع مالیات غیر مستقیم، مزایای متعددی نظیر پایین بودن نرخ مالیاتی، ترغیب سرمایه گذاران به افزایش تولید، تغییر الگوی مصرف و کاهش مصرف گرایی و تجملات،تامین بیشتر ادارات اجتماعی، بهبود فن آوری و بهره وری از راه اتوماسیون اداری و خنثی بودن نسبت به متغیر های اقتصادی و ….را دارا است.

محمدحسن قمی ضمن سرکشی به واحدهای مختلف این اداره و گفت‌وگو با کارکنان ضمن بررسی مشکلات این اداره با رییس و کارمندان و مراجعه کنندگان و مودیان این اداره به گفتگو نشست و نقطه نظرات آنها را در خصوص مسائل اداری وخدمت رسانی بهتر به مردم جویا شد و در جریان خدمت رسانی قرار گرفت.
وی همچنین، در جریان وضعیت رسیدگی به درخواست‌های مردمی و نحوه‌ی برخورد با ارباب رجوع و پیگیری مطالبات شهرستان بویژه سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری شهرستان تکریم ارباب رجوع و فرهنگ سازی پرداخت مالیات در سطح شهرستان را مهم خواند و در این بازدید، خواستار برخورد با سعه‌ی صدر کارمندان با مراجعه‌کنندگان و رسیدگی به مشکلات مردم تا حصول نتیجه و نیز تسهیل در امر خدمت‌رسانی به مردم شد.

قمی درراستای رفع مشکلات این اداره مذکور با مدیرکل مالیاتی استان تماس تلفنی برقرار کرد و در محل برای رفع مشکل کمبود نیرو و دستور برای اضافه کاری کارمندان اداره مالیات تا رفع مشکل انبوه پرونده های مالیاتی را خواستار شد.

گفتنی است در این بازدید رییس اداره امور مالیاتی شهرستان از نحوه کار کارکنان واحد های مالیاتی و روند کار به ویژه خود اظهاری مردم در امر مالیات در واحدهای مختلف وهمچنین انواع مالیات مستقیم وغیر مستقیم گزارشی را ارائه کرد.

انتهای پیام / روابط عمومی فرمانداری برخوار