با اعتباری بالغ بر ۲/۵میلیارد تومان؛

زیرسازی و آسفالت بیش از ۴۸ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه صنعتی دولت آباد

بیش از ۴۸ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه صنعتی دولت آباد با اعتباری بالغ بر ۲/۵میلیارد تومان توسط شهرداری دولت آباد در دست اقدام به منظور زیرسازی و آسفالت قرار گرفت.

به گزارش چشم برخوار؛ بیش از ۴۸ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه صنعتی دولت آباد با اعتباری بالغ بر ۲/۵میلیارد تومان توسط شهرداری دولت آباد در دست اقدام به منظور زیرسازی و آسفالت قرار گرفت.

شهرداری دولت آباد از ابتدای سال جاری توجه ویژه به منطقه صنعتی دولت آباد برای اصلاح معابر زیرسازی ، جدول گذاری ، کانیووگذاری ، روکش آسفالت  و نیز در برخی موارد لکه گیری آسفالت و زیبا سازی چهره خیابان امام خمینی (خیابان اصلی منطقه صنعتی)  که ورودی اصلی شهر دولت آباد نیز است، را در دستور کار قرار داده است.
به همین منظور بیش از ۸ هزار متر مربع از خیابان بلور و شیشه  تحت زیرسازی و آسفالت قرار گرفت، همچنین در این خیابان بیش از یک هزار متر جدول گذاری و نیز کانیوو گذاری انجام شده است،۲۰ هزار متر مربع از خیابان بوعلی سینا (قپانچی) نیز در دست اقدام به منظور زیرسازی و جدول و کانیوو گذاری (بیش از ۱۰۰۰ متر) قرار گرفته است.
خیابان بهارستان ۴۶ (تیمچه) نیز با مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع در دست اقدام برای زیرسازی و آسفالت و بیش از یک هزار متر جدول و کانیوو گذاری قرار گرفته است.
سخنگوی شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد، اظهار کرد: در آینده نزدیک نیز برنامه های مختلف دیگری به منظور انجام امور عمرانی منطقه صنعتی انجام خواهد شد.
ناصر معینی افزود: مجموعه شورای اسلامی و شهرداری دولت آباد سعی بر آن داشته اند ، با وجود مشکلات اقتصادی و شرایط بحرانی و نواسانات بسیار زیاد قیمت ها که برای کل کشور ایجاد شده است ، همچنان  سیر صعودی خود در جهت عمران و آبادی کل شهر دولت آباد را حفظ کند.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.