امام جمعه دولت آباد:

نباید بگذاریم دشمن از آب گل آلود ماهی بگیرد/ ماجرای کمک عربستان به فرزند شاه برای آشوب در ایران/ ۴شنبه روز دحوالارض

امام جمعه دولت آباد گفت: نارضایتی و انتقاد ما از بعضی از مسئولین جای خود دارد و بحق هم هست و باید به آنها اعلام کنیم ولی نباید بگذاریم که دشمن از آن سوء استفاده کند، چرا که دشمن دلسوز ما نیست، او می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد، ما باید فهیم و بصیر باشیم، باید با هوشیاری خودمان نقشه دشمن را خنثی کنیم.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمود آبادی امام جمعه شهر دولت آباد در خطبه دوم نماز جمعه، اظهار کرد: امام جواد علیه السلام می فرماید: «مَن اَصغی اِلی ناطقٍ فقد عَبَده فَاِن کانَ الناطق عن الله فقد عَبَدَ الله و اِن کان الناطق یَنطِقُ عن لسانِ ابلیس فَقَد عَبَدَ ابلیس؛ هرکس به گوینده ای گوش کند او را عبادت کرده. پس اگر گوینده از خدا بگوید( این شخص) خدا را عبادت کرده و اگر گوینده از زبان ابلیس سخن بگوید ابلیس را عبادت کرده است».
امام جمعه دولت آباد تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم که به حرف چه کسی گوش می دهیم، آن گوینده چه کسی است، رسانه از طرف چه کسی است؟ اگر گوینده و رسانه مطالبی را بیان کنند که باعث رشد فرهنگی، مذهبی می شود، بسیار خوب و مفید است و اگر گوینده یا رسانه ای مطالبی بیان می کنند که انسان را از دین و مذهب و احکام الهی دور می کند و باعث گرایش به دنیای مذموم می شوند، نباید به آنها گوش دهیم.
وی خاطرنشان کرد: تلاش دشمن این است که ما را از دین و دینداری و پای بندی به احکام الهی دور کند و نگذارد که ما اعتقادی به دستورات الهی داشته باشیم و در این زمینه هزینه های هنگفت انجام می دهد.

حجت الاسلام محمودآبادی ادامه داد: دشمن در حال مبارزه جدی با ما است، البته نه با توپ و تفنگ. بلکه از طریق رسانه ها و شبکه های مجازی و فعالیت در فضای مجازی، با القاء مطالبی که ظاهراً از روی دلسوزی است ولی باطن آن نابود کردن اعتقادات و باورها است، خزنده و آرام، باورها را از بین می برد.
این کارشناس سیاسی در ادامه عنوان کرد: کارشناسی که در کشوری که دشمن است نشسته و مزدوری می کند و پول از آن ها می گیرد، هیج وقت دلسوز مردم و کشور خود نیست و کاملاً مشخص است که برنامه دشمن را پیاده می کند، بنا بر این ما نباید به کارشناسی که در آغوش دشمن زندگی می کند و از دشمن حقوق می گیرد توجّه کرده و حرف او را گوش کنیم.
وی اضافه کرد: در زمینه مسائل سیاسی، رژیم صهیونیستی ۶۰ نفر نیروی متخصص در ایجاد جنگ روانی را استخدام کرده است که مسائل ایران را رصد کند و هر مسئله ای که قابلیت ناامنی و درگیری ایجاد کردن در کشور را دارد، بزرگنمائی کنند و از طریق آن مملکت را به آشوب بکشند.
محمودآبادی یادآور شد: عربستان ۳۵۰ میلیون دلار به فرزند شاه ملعون داده است که آن ها کشور را به هم بریزند، پس آیا عاقلانه است که به حرف آن ها گوش داده شود؟ هیچ انسان عاقلی توجه و اعتنا به حرف آن ها نمی کند.
وی گفت: با کمال تأسف بر اثر سوء تدبیر، سوء مدیریت، کم کاری بعضی از مسئولین، مشکلات اقتصادی داریم، مردم آرامش اقتصادی ندارند که باید مسئولین به این قضیه توجه کنند و هر چه زودتر مشکل را حل کنند.
این کارشناس سیاسی افزود: دشمن از همین نارضایتی اقتصادی استفاده می کند و تلاش دارد که نارضایتی ها را به آشوب بکشاند، ما نباید بگذاریم که چنین اتفاقی بیفتد.
امام جمعه دولت آباد اظهار کرد: نارضایتی و انتقاد ما از بعضی از مسئولین جای خود دارد و بحق هم هست و باید به آنها اعلام کنیم ولی نباید بگذاریم که دشمن از آن سوء استفاده کند، چرا که دشمن دلسوز ما نیست، او می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد، ما باید فهیم و بصیر باشیم، باید با هوشیاری خودمان نقشه دشمن را خنثی کنیم.
۱۷ مرداد ماه اولین سالروز شهادت شهید بزرگوار محسن حججی است که یاد و خاطره این شهید بزرگوار و تمامی شهدای مدافع حرم را گرامی می داریم. به روح بلند این شهدای عزیز سلام و درود می فرستیم و ادای احترام داریم به این شهدا.
شهید حججی ها قابل احترام هستند چون نماد ایمان، ایثار، شجاعت و تمامی ارزشهای انسانی هستند.
کسی که بخاطر اعتقادات و باورهای صحیح خود جان خود را فدا کند، کسی که بخاطر حفظ امنیت کشور خود حاضر باشد از عزیزترین نزدیکان خود مثل پدر و مادر، زن و فرزند بگذرد این شخص قابل احترام است. این افراد اُلگوی واقعی هستند نه کسانی که بخاطر پست و مقام و پول و منفعت شخصی اقداماتی انجام می دهند.
وظیفه ما در قبال ایثار و از خود گذشتگی آنها این است؛ علاوه بر ادای احترام به آنها شهدا را بعنوان اُلگوی خود و فرزندان خود قرار دهیم. همان راهی را برویم که آنها رفتند.
ظاهراً در سالروز شهادت این عزیز، مراسمی برگزار می شود که از طریق رسانه اعلام می کنند. انشاءالله با حضور پرشکوه خود، اعلام بیعتی داشته باشیم با این شهدای بزرگوار.
چهارشنبه ۱۷/۵/۱۳۹۷ ذی القعده دحو الارض است. عبادت در شب آن، ثواب صد سال عبادت دارد و روزه آن روز، همانند روزۀ هفتاد سال است. یا کفاره هفتاد سال می باشد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.