رئیس جدید اداره اوقاف برخوار معرفی شد

حجت الاسلام محسن ضیایی به عنوان رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار معرفی و از تلاش های حجت الاسلام سید حسن فاضلی قدردانی شد.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام رضا صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار با بیان اینکه امروز بیش از پیش نیازمند آشنایی هرچه بیشتر نسل جدید با موضوع وقف هستیم، اظهار کرد:‌ بیش از ۱۵ هزار موقوفه در استان اصفهان با بیش از ۴۵ هزار رقبه در زمینه های مختلف به ثبت رسیده است که این امر نشانگر اعتقاد مردم این استان به فرهنگ و همچنین علاقه آنان به ترویج سنت حسنه وقف است.

وی با اشاره به ماموریت اداره اوقاف و امور خیریه در سه زمینه قرآن، موقوفه ها و بقاع متبرکه و امامزادگان اظهار کرد:‌ بیش از دو هزار و ۳۰۰ هکتار سند به نام موقوفات در استان اصفهان ثبت شده و از تملک متصرفان بیرون آمده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت:‌ در شهرستان برخوار در سه سال گذشته ۵۸ سند موقوفه از تملک متصرفان در آمده و سند ثبتی دریافت کرده است و تا چند ماه آینده وضعیت موقوفات مشاعی در شهرستان برخوار مشخص می شود.

گفتنی است در این آیین حجت الاسلام محسن ضیایی به عنوان رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار معرفی و از تلاش های حجت الاسلام سید حسن فاضلی قدردانی شد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.