اجرای خدمات بهداشتی به همراه تشکیل پرونده سلامت خانوار در مراکز بهداشت خورزوق و دلیگان/ ترمیم محوطه مرکز سلامت دلیگان

پیگیری آسفالت ریزی و ترمیم محوطه مرکز سلامت خورزوق و پیگیری و اجرای خدمات بهداشتی به همراه تشکیل پرونده سلامت خانوار به صورت جامع و کامل توسط پرسنل مراکز خورزوق و دلیگان در جلسه ای با حضور مسئولان تصویب شد.

به گزارش چشم برخوار؛ طی هماهنگی انجام شده با معاونت شبکه بهداشت و درمان برخوار، واحدهای ستادی، روابط عمومی، سلامت خانواده و مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت برخوار در روز چهارشنبه، جلسه ای برون بخشی با خدایی معاون شهرداری خورزوق، هادی مدیر خدمات شهری شهرداری خورزوق، خانم لطفی ناظر فنی مراکز خورزوق و دلیگان) و بهرامی مراقب سلامت خورزوق و دلیگان برگزار شد که پس از گفتگوها و بیان نظرات و پیشنهادهای گوناگون مواردی برای اجرا و عملیاتی شدن تصویب شد.
پیگیری عملیات اجرایی و تایین مکان نصب بیلبورد تبلیغاتی شهر خورزوق، پیگیری تهیه بیلبورد تبلیغاتی سیمرغ و نصب در هفته های آتی و پیگیری آسفالت ریزی و ترمیم محوطه مرکز سلامت دلیگان از مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.
پیگیری آسفالت ریزی و ترمیم محوطه مرکز سلامت خورزوق و پیگیری و اجرای خدمات بهداشتی به همراه تشکیل پرونده سلامت خانوار به صورت جامع و کامل توسط پرسنل مراکز خورزوق و دلیگان نیز از دیگر مواردی بود که به تصویب مسولان حاضر در این جلسه رسید.
انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.