جزئیاتی از خاکسپاری ۷۲ شهید گمنام در ۸ استان کشور

تاکنون محل تدفین پیکر مطهر ۷۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس تعیین شده است. این شهدا در هشت استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

به گزارش چشم برخوار به نقل از تسنیم؛ امروز پنجشنبه، ۲۲ شهریور ماه ۹۷ همزمان با سومین روز ماه محرم و ایام عزاداری حضرت سید الشهدا(ع) پیکر مطهر ۱۳۵ شهید دفاع مقدس در تهران تشییع خواهد شد. این شهدا از دانشگاه تهران تا معراج شهدا روی دوش مردم تهران تشییع می‌شوند و سپس به نقاط تعیین شده برای تدفین منتقل خواهند شد. زمان تدفین این شهدا متعاقباً اعلام خواهد شد.

تاکنون محل تدفین پیکر مطهر ۷۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس تعیین شده است. این شهدا در زمان مقرر در هشت استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد. ۷۲ شهید گمنام در استان‌های کرمان، مازندران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، فارس، اصفهان و خوزستان با حضور عموم مردم تدفین می‌شوند. اطلاعات تدفین این شهدای گمنام در ادامه قابل مشاهده است:

شهید ۱۸ ساله در عملیات ایذایی والفجر۸ در منطقه عملیاتی بوارین به شهادت رسیده است و در شهرستان  سجزی در استان اصفهان تشییع و تدفین خواهد شد.

شهید ۴۰ ساله در عملیات ایذایی والفجر ۸ در منطقه عملیاتی بوارین به شهادت رسیده است و در شهرستان سجزی در استان اصفهان تشییع و تدفین خواهد شد.

شهید ۲۰ ساله در عملیات ایذایی والفجر ۸ در منطقه عملیاتی بوارین به شهادت رسیده است و در مقر لشکر نجف در استان اصفهان تشییع و تدفین خواهد شد.

شهید ۲۰ ساله در عملیات کربلای ۶ منطقه سومار به شهادت رسیده و در شهرستان جرقویه در استان اصفهان تشییع و تدفین خواهد شد.

شهید ۲۱ ساله در عملیات کربلای ۶ منطقه سومار به شهادت رسیده و در شهرستان دهاقان در استان اصفهان تشییع و تدفین خواهد شد.

شهید ۲۸ ساله در عملیات ایذایی والفجر۸ در منطقه عملیاتی بوارین به شهادت رسیده است و در شهرستان  جرقویه در استان اصفهان تشییع و تدفین خواهد شد.

انتهای پیام/ منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.