شهردار شهر سین، گفت: طرح شاداب سازی و زیباسازی مدارس به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در شهر سین توسط واحد زیباسازی شهرداری در حال اجرا است.

به گزارش چشم برخوار؛ شهردار شهر سین، گفت: طرح شاداب سازی و زیباسازی مدارس به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در شهر سین توسط واحد زیباسازی شهرداری در حال اجرا است.

محمد طرمه فروشان طهرانی با اعلام این خبر، افزود: در راستای زیباسازی و طراحی سطوح دیوار های مدارس ، عملیات رنگ آمیزی با اجرای طراحی۲ اکیپ از هنرمندان شهرستان برخوار به صورت پیمانکار در مدارس سطح شهر سین در حال انجام است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از ارکان‌های زیباسازی شهر، نقاشی‌های دیواری آن شهر به حساب می‌آید که موجب زیبایی شهر و تزریق روح شادابی به شهروندان و تداعی‌کننده خاطرات برای تماشاگران این نقاشی‌ها است، خاطرنشان کرد: این نقاشی با استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های شاد قطعا می‌تواند زیبایی‌های بصری را برای دانش‌آموزان مدارس ایجاد کند که منجر به حس شادکامی و سرزندگی برای این عزیزان خواهد شد.

طرمه فروشان عنوان کرد: شهرداری سین آمادگی دارد با حمایت از هنرمندان در اجرای آثار هنری، زیبایی بصری شهر را تغییر دهد.
این مسوول در ادامه عنوان کرد: شهرداری از شهروندان خواستار همکاری هر چه بیشتر در حفظ و نگهداری این آثار هنری ارزشمند است.

عکاس: مصطفی ستاری

انتهای پیام /