امام جمعه دولت آباد:

دفاع مقدس به دشمنان فهماند عاقبت جنگ نظامی با ایران شکست است/مردم برای تکمیل مسجد جامع کمک کنند

امام جمعه دولت آباد گفت: اگر ما می بینیم که بعد از جنگ دشمن رجزخوانی می کند، جنگ را یکی از گزینه های روی میز مطرح می کند و می ترسد که وارد گود نظامی شود به خاطر این است که در دفاع مقدس فهمیده که نمی تواند در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد عرصه نظامی بشود چون وارد جنگ شدن همان و گرفتار شدن همان.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمود آبادی در خطبه دوم نماز جمعه، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس را در پیش داریم که به این بهانه یاد و خاطره شهدا را گرامی می داریم و برای جانبازان، آزادگان و ایثارگران دفاع مقدس آرزوی دوام توفیق داریم.
امام جمعه دولت آباد افزود: دفاع مقدس دو نتیجه مهم داشت، با اینکه ما خسارت های جانی و مالی دیدیم و در این هشت سال برخی از بهترین عزیزان این مملکت از دست رفتند ولی دستاوردی که داشت بیمه کننده مملکت بود.
وی ادامه داد: نتیجه اول اینکه مردم عزیز کشور، متوجه شدند که دشمن اصلی و واقعی آن ها نظام سلطه و نظام استکباری، خصوصاً آمریکا و اذناب او است؛ همانطور که در ابتدای جنگ صدام، جنگ را به بهانه تسخیر خاک آغاز کرد و در ظاهر فقط صدام بود ولی در آخر جنگ مشخص شد که صدام تنها نیست و کل نظام سلطه پشت صدام هستند و در واقع ما در دفاع از خود با کل نظام سلطه روبرو هستیم.
حجت الاسلام محمودآبادی در بیان نتیجه دوم، عنوان کرد: دشمنان و نظام سلطه هم متوجه شدند که ما ذلّت پذیر نیستیم و حاضریم برای حفظ نظام اسلامی و انقلاب خود از همه چیز بگذریم.
این کارشناس سیاسی در ادامه، خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس یک عده در جبهه ها بودند، یک عده هم در پشت جبهه کمک های مالی و پشتیبانی انجام می دادند، اما اگر ما می بینیم که بعد از جنگ دشمن رجزخوانی می کند، جنگ را یکی از گزینه های روی میز مطرح می کند و می ترسد که وارد گود نظامی شود به خاطر این است که در دفاع مقدس فهمیده که نمی تواند در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد عرصه نظامی بشود چون وارد جنگ شدن همان و گرفتار شدن همان.
وی یادآور شد: با لطف خدواند، در حال حاضر هم کشور با نفوذی که در عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و پاکستان دارد، بازوان خود را قوی کرده که باعث هراس دشمن شده است، به همین دلیل بحث تحریم و جنگ روانی را پی گیری می کند، که با کمک خداوند این نقشه هم شکست خواهد خورد.
الحمدالله مجالس عزای امام حسین علیه السلام با شور و شکوه خاص خود برگزار شد. مردم هیچ کم نگذاشتند با اینکه از مسائل و مشکلات اقتصادی رنج می بردند ولی ثابت کردند که پای اعتقادات خود ایستاده اند. یقیناً عزاداریهای آنها و دعاهای آنها آثار و برکات فراوانی برای مملکت خواهد داشت.
در دولت آباد هم بیش از بیست هیئت مذهبی در کمال آرامش و شکوه مراسم عزاداری انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد، مزد و اجر آنها با سید الشهدا علیه السلام.
مقدمات گودبرداری و مسقف کردن حیاط مسجد جامع فراهم شده است انشاءالله در روزهای آینده این کار صورت می گیرد.
مردم مؤمن و متدیّن کمک کنید که این مسجد که مسجد جامع هست از این وضعیت نامناسب بیرون بیاید. کمک به مسجد ثواب اُخروی فراوانی دارد، علاوه بر اینکه آبروی شهر هم هست.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.