ضیافت افتخار به پاس قهرمانی نوجوانان کبدی دولت آباد که به تازگی در مسابقات قهرمانی اردبیل قهرمان کشور شدند در خانه باغ قدیمی کربکند به میزبانی عضو ورزشی شورای اسلامی شهر دولت آباد ناصر معینی برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ضیافت افتخار به پاس قهرمانی نوجوانان کبدی دولت آباد که به تازگی در مسابقات قهرمانی اردبیل قهرمان کشور شدند در خانه باغ قدیمی کربکند به میزبانی عضو ورزشی شورای اسلامی شهر دولت آباد ناصر معینی برگزار شد.

 در این ضیافت صمیمانه که با حضور کادر فنی و نوجوانان کبدی دولت آباد برگزار گردید بازیکنان هر کدام ضمن معرفی خود به انگیزه های ورزشی خود در کبدی اشاره داشتند
همچنین اصغر کمالی مقدم بر لزوم حمایت های معنوی و همراهانه مسولین و رصد به لحظه اخبار ورزشکاران اشاره داشتند.
رضا کمال مقدم مربی تیم ملی جوانان کبدی ایران  و بازیکنان تیم دولت آباد بیان داشت : پیگیری   حمایت های مداوم مسولین شهری مانع از تضییع حقوق ورزشکاران در فرجه های حساس ورود بازیکنان به تیم های ملی بزرگسالان خواهد شد.
ناصر معینی عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد در این دیدار بیان داشت :که قهرنانی و توفیقاتی در این سطح برای هر شهری مقدور نیست و این قهرمانی علاوه بر موفقیت ورزشی ابعاد سیاسی ، اجتناعی در جهت معرفی دولت آباد و شهرستان برخوار به ایران خواهد داشت ضمن اینکه به سبب توسعه ورزش از  بسیار موارد از  آسیب های اجتماعی مصون خواهد ماند .
سید جواد حسینی ریاست شورای اسلامی سهر دولت آباد افزود : ما از هر نوع حمایت مادی و معنوی ممکن  از ورزشکاران در چارچوب ملاحضات موجود دریغ نخواهیم کرد و اگر هر گونه قصوری بوده به سهم خود عذرخواهم. بدیهی است موفقیت ورزشکاران در سطح کشور و بیشتر افتخار بزرگی است که دل خانواده ها و مردم شهر را خوشنود کرده و از این باب جای امتنان بسیار است.
مهدی کثیری سرپرست شهرداری دولت آباد در انتهای برنانه بیان داشت: شهرداری دولت آباد در پیش بینی و توسعه سرانه ورزشی پیشتاز بوده و سعی خواهیم نمود همواره در این مسیر با وجود مسکاات مالی شهرداری همواره  در کنار ورزشکاران بوده و باشیم.
در انتهای برنامه کیک زیبای منقش به تصویر بازیکنان تیم قهرمان ایران با عنوان #دولت_آباد_زادگاه_افتخار  با دستان پر افتخار رضا کمالی مقدم و کاپیتان تیم بریده و در انتها ضیافت شام پایان بخش این نشست صمیمی بود.