سردار فضلی: ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس آینده کشور را بیمه می کند/تصاویر

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: یاد شهدا و یادآوری رشادت های شهدا در جنگ ادای دین به شهدا است و ترویج و انتشار فرهنگ غنی دفاع مقدس آینده کشور را بیمه می کند.

به گزارش چشم برخوار؛ سردار علی فضلی، فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) در آیین یادواره شهدای دستگرد اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور ایثار از خودگذشتگی، فداکاری و ایستادگی ملت ایران در مقابل هجمه های مختلف نظامی و اقتصادی دشمنان است.

وی افزود: یاد شهدا و یادآوری رشادت های شهدا در جنگ ادای دین به شهدا است و ترویج و انتشار فرهنگ غنی دفاع مقدس آینده کشور را بیمه می کند.

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) گفت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ دشمنی های استکبار و منافقان با نگاه ضعف در مدیریت  نظامی و دولتی در کشور با جنایات و ترورها آغاز و به دنبال آن جنگ هشت ساله بر ملت تحمیل شد که با فرماندهی حضرت امام (ره)، بصیرت ‌و اطاعت مردم و آمادگی نیروهای نظامی؛ مدیریت و به پیروزی منجر شد.

وی تصریح کرد: این روزها در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمن از هر فرصت و موقعیتی برای سوء استفاده و ضربه زدن به نظام استفاده می کند و همراه با استفاده از جنگ نرم به دنبال جدایی مردم از نظام، رهبری و انقلاب هستند.

فضلی عصبانیت استکبار از انقلاب اسلامی و ملت ایران را به خاطر اقتدار، آمادگی و قدرت نظامی و پیشرفت دانشمندان هسته ای و اتحاد مسلمانان جهان عنوان کرد و گفت: امروز وظیفه مردم و مسئولان ادای دین به خون شهدا است که با بصیرت و پیروی از مقام معظم رهبری در مقابل این سختی ها و فشار ها ایستادگی کنند تا بار دیگر دشمن را در جنگ اقتصادی و فرهنگی ناکام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.