فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: نیروی انتظامی علاوه بر ایجاد امنیت، در حوزه دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب و با توجه به گسترش فضای مجازی تمام تلاش خود را به کار میگیرد، تا مقتدرانه در مقابل جرایم و بزهکاری‌ها بایستد.

به گزارش چشم برخوار؛به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی باحضور فرمانده انتظامی ومعاون پشتیبانی آموزش و پرورش وجمعی از مسئولین آموزش وپرورش شهرستان برخوار صبح امروز پیام مهر مشترک نیروی انتظامی و آموزش و پرورش در هنرستان نرجس شهرحبیب آباد قرائت شد .

در این مراسم ابتدا جناب سرهنگ براتی فرمانده انتظامی شهرستان برخوار با تبریک سال تحصیلی جدید رکن تربیتی و آموزشی را مهمترین رکن هر جامعه عنوان کرد و گفت: باید در حفظ دانش آموزان در مقابل آسیب های اجتماعی بیش از پیش تلاش کنیم چون امروزه دشمن در عرصه جنگ نرم قصد تخریب این رکن اساسی در جامعه را دارد.

سرهنگ براتی افزود: نیروی انتظامی علاوه بر ایجاد امنیت، در حوزه دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب و با توجه به گسترش فضای مجازی تمام تلاش خود را به کار میگیرد، تا مقتدرانه در مقابل جرایم و بزهکاری‌ها بایستد.

وی در پایان سخنان خود ، توکل به خدا و عمل به تدابیر حکیمانه ی رهبر فرزانه ی انقلاب را سرلوحه ی تلاش پلیس برای برقراری نظم و امنیت و پاسداری از ارزش های اسلامی بیان کرد .

درادامه انتشاری معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی و بی ادعای کارکنان خدوم انتظامی قدردانی و هفته ناجا را به سبزپوشان انتظامی تبریک گفت ودر ادامه اظهار داشت : بی تردید کاهش آسیب‌ های جامعه و برقراری امنیت در کشور، مرهون تلاش ها وهمکاری های فعالانه و دلسوزانه پرسنل نیروی انتظامی است که نظم و انضباط خاصی را به همراه داشته است و این فعالیت ها از هر حیث، نظم پایدارو آرامش خاطر را در جامعه فراهم آورده است.

گفتنی است دراین مراسم،پیام مشترک فرمانده انتظامی و مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با عنوان ‘پیام مهر’ توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد.
در پایان لوح تقدیر بعنوان یادبود از طرف اداره آموزش و پرورش شهرستان به جناب سرهنگ براتی اھدا شد.