رئیس مرکز پزشکی امام رضا (ع) خبر داد :

بیمارستان ۶۴تختخوابی به زودی در برخوار افتتاح می شود

حضور متخصص زن و جوابدهی به روز عامل موفقیت بخش سونوگرافی مرکز پزشکی امام رضا علیه السلام است.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از امور فرهنگی مرکز پزشکی حضرت امام رضا علیه السلام، بخش سونوگرافی یکی از مهمترین بخشهای مراکز پزشکی و بیمارستان ها ست که مورد مراجعه اکثر مردم بویژه زنان قرار می گیرد و می طلبد که در این بخش یک متخصص زن حضور داشته باشد.

رئیس مرکز پزشکی امام رضا (ع) حضور متخصص زن و جوابدهی به روز عامل موفقیت این بخش دانست و خاطرنشان کرد:بخش سونوگرافی مرکز پزشکی امام رضا علیه السلام چندسالی است که با به روز ترین دستگاه ها و با حضور متخصصین این امر اقدام به انجام انواع سونوگرافی های دوران بارداری ، تشخیص ناهنجاری های جنین ، سونوگرافی کالرداپلر ، واژینال می نماید.
مرتضی عطاران ادامه داد: خانم دکتر سیما کمال متخصص سونوگرافی در کنار دیگر متخصصین این بخش آقایان دکتر نصوحیان و دکتر بهرامی هر روز صبح و بعداز ظهر آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشند.
وی افزود : مرکز پزشکی امام رضا (ع) با پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی روز دنیا و حضور پزشکان فوق تخصص و متخصص آماده خدمت رسانی به مردم شهرستان برخوار در بخشهای آزمایشگاه، رادیولوژی ، سونوگرافی ، ماموگرافی و دندانپزشکی ، فیزیوتراپی، طب فیزیکی و سوزنی ، قلب ، گوش و حلق و بینی ، چشم ،اطفال ، ارولوژی ، ارتوپد، زنان و زایمان و مامایی، مغز و اعصاب ، روانپزشک و داخلی می باشند.
در آینده نه چندان دور با همت مسئولین و مؤسسین مجتمع خیریه امام رضا علیه السلام و همچنین مساعدت مسئولین و کمک خیرین بیمارستان ۶۴ تخت خوابی حضرت امام رضا علیه السلام افتتاح خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.