وجود اختلاف بین اعضای شورای شهر دولت آباد کذب محض است

نایب رئیس شورای شهر دولت آباد گفت: وجود اختلاف بین اعضای شورای شهر دولت آباد کذب محض است.

به گزارش چشم برخوار؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد در واکنش به انتشار خبر مربوط به شهرداری و شورای شهر دولت آباد در این پایگاه خبری، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد از شروع به کار خود همیشه سعی کرده اند  مشکلات خود را در صحن شورا و با تبادل نظر حل نمایند .

البته  اختلاف سلیقه در هر جمعی وجود دارد و این مسئله کاملا طبیعی است
کدام شورایی در کشور وجود دارد که به طور کامل یک دست و همفکر باشند؟
اصلا کدام تشکلی وجود دارد که اعضای آن ابتدای کار در مورد موضوعات مختلف یک نظر واحد داشته باشند ؟
ذات هر شورایی به وجود  سلائق مختلف است و این مطمئنا اگر با  خرد همراه باشد به پویایی منجر خواهد شد.
در شورای شهر دولت آباد نیز همه اعضا با تمام وجود و بدون هیچگونه چشم  داشت شخصی و انحرافی در نهایت ادب و متانت با برگزاری جلسات متعدد در صدد اخذ تصمیمات صحیح هستند.
البته ما هیچ کدام معصوم نیستیم و ممکن است  اشتباهی نیز صورت گرفته باشد اما اینجانب خدمت همه ی همشهریان عزیز به جرات بیان میدارم که  شورای اسلامی شهر دولت آباد در دوره پنجم یکی از بهترین شوراهای ادوار گذشته  میباشد. چرا که هر کدام از اعضا در هر موضوعی با تحقیق و بدون در نظر گرفتن مسائل شخصی به دنبال  بهترین تصمیم هستند.
حدود ۱۴ ماه از عمر کاری این شورا گذشته  و تا کنون فعالیتهای مثبت و اثر بخش زیادی انجام گردیده است البته آن گونه که ما انتظار داشتیم نبوده و آن هم دلایل فراوانی داشته و مطمئن باشید اعضای شورا جزء به جزء  عوامل  موفقیت و یا عدم موفقیت را بررسی کرده و برای تصمیمات آتی از  تجربیات قبلی استفاده خواهند کرد.
لازم به ذکر است  برای انتخاب شهردار نیز فاکتور های مختلفی در دستور کار قرار دارد تا مواردی که در گذشته شهر را از پیشرفت باز داشته است  به حداقل رسانده شود و امیدواریم ظرف چند روز آینده به نتیجه مطلوب رسیده و از بین گزینه های موجود بهترین فرد انتخاب گردد .
از عموم مردم ولایی شهر دولت آباد درخواست مینماییم ؛ ما را از نظرات سازنده خود در مورد نواقصی که در گذشته بوده  محروم نفرمایید.
و مطمئنا  اعضای شورای شهر از این انتقادات و نظرات سازنده برای تصمیمات آتی برای بهبود اوضاع استفاده خواهد کرد.
ناصر معینی
نایب رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد
انتهای پیام /

5 دیدگاه برای “وجود اختلاف بین اعضای شورای شهر دولت آباد کذب محض است
  1. حتما همینطور هست یکی از بهترین دوره های شورای شهر از نظر عقب افتادگی شهر هستید. همه مردم از اختلافات شوراها خبر دارند نیاز به تکذیب و کتمان نداره

  2. فقط هههههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بازم دروغ ………. چرا به شعور و فهم مردم توهین میکنین و با کپیی برداری متن از سایت های دیگر اقدام به عوام فریبی میکنین مردم رو چی فرض کردی کڌاب

  3. اینکه یه عضوی از شورا اختلافات رو تکذیب کرده گامیه برای جبران اختلافات و حداقل یکیشون نشون داده که میخواد اختلاف نباشه ولی باقی اعضا شورا با وجود داشتن کانال های شخصی حتی واکنشی نشون ندادند اما شورای شهر فعلی با وجود تمام امیدواری ها و کمک های مردم بازم یکی رو انتخاب کرده که نه کارنامه آنچنانی داره و نه از نیروهای شهر که حداقل بگبم یکی رو پرورش دادند…به هرصورت وجود اختلافات متاسفانه در شورا قابل تکذیب نیست ودوستان باید بگند که ما تلاش میکنیم به حداقل برسونیم و کمترین آسیب متوجه مردم بشه … البته نمیشه از حق گذشت که اونا محمد زارعان رو انتخاب کرده بودند که با بازنشستگی ایشون مواجه شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.