استیضاح «ظریف» در مجلس کلید خورد

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر امورخارجه در مجلس خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی، از تدوین طرح استیضاح محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در مجلس خبر داد و گفت: قرار است در روزهای آینده برای این طرح امضاء جمع آوری شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی ادامه داد: با توجه به این که آقای ظریف در چند روز گذشته اظهاراتی درباره وجود پولشویی گسترده در کشور عنوان کرده بود به وی تا امروز سه شنبه ۲۹ آبان فرصت داده شده بود که مدارک خود را در این باره در اختیار نمایندگان قرار دهد.
وی تصریح کرد: با توجه به این که آقای ظریف مدارک خود را در این زمینه به نمایندگان ارائه نکرد، نمایندگان هم طرح استیضاح وی را تدوین و پس از جمع آوری امضاء تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌کنند.
انتهای پیام/

دیدگاه برای “استیضاح «ظریف» در مجلس کلید خورد
 1. بنده تعجب می کنم از آقای حاجی که سند و مدرک می خواهد.البته طبیعی است ولی اینکه اگر مدرکی ارائه نشود انجام استیضاح را بیان کرده اند عجیب است.
  چون پولشویی و فساد را مردم عادی هم با گوشت و پوستشون لمس میکنند درحالی که ایشان سند و مدرک می خواهد.
  آقای حاجی جریان بابک زنجانی و خاوری و اخیرا اعدام سلطان سکه اگر پولشویی و فساد نیست پس چیست؟
  آقای حاجی اینکه عده زیادی از مردم عادی قبل از عید و اوایل سال با اطلاعاتی که به دست آوردند تمام سرماییه خود را به دلار و سکه تبدیل کردند. اگر پولشویی نیست پس چیست؟
  آقای حاجی اینکه بسیاری از افراد حقوق بگیر . و بسیاری از ارگانها و نهادها که اتفاقا قسمت عمده کارهای اقتصادی کشور را انجام می دهند و یک ریال مالیات نمیدهند اگر مصداق بارز پولشویی نیست پس چیست؟
  و صدها و نمونه دیگر که ما افراد عادی اطلاع نداریم.
  طبق کدام قانون و عقل و منطق یک کارگر بدبخت و یک کارمند باید کمترین حقوق و خدمات رفاهی صفر را داشته باشد و مالیات بدهد و بعضی از افراد با حقوق های نسبتا خوب و خوب با خدمات رفاهی خوب ریالی مالیات ندهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.