بها دادن به بسیج، بها دادن به استقلال و عزت و ایثارگری ملت است

حجت الاسلام ساجدی گفت: بها دادن به بسیج یعنی بها دادن به استقلال و عزت و ایثارگری ملت، استفاده از پتانسیل و توانایی بسیج می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی را حل کند.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام سید روح الله ساجدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه برخوار به مناسبت هفته بسیج در گفتگویی گفت: بسیج هدیه ای الهی است که به برکت استقامت و اخلاص نصیب جهان اسلام شده است، در تمام دوران انقلاب تفکر بسیجی و حضور بسیج در عرصه های گوناگون نظامی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی کلید حل مشکلات بوده است در عرصه ای که این تفکر حاکم شده است ما شاهد پیشرفت و ترقی بوده ایم.

وی افزود: تا کلید بسیج انقلابی بودن آن است و انقلابی بودن به معنی اخلاص در نیت و جدیت و پشتکار و جهادی بودن در عرصه هایی است که نیاز امروز و آینده ملت عزیزما است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه برخوار بیان نمود: امروز ما در سطح منطقه شاهد حضور پر برکت اندیشه بسیجی در مقابله با استکبار جهانی هستیم و همین حضور نشانه ی پویایی و حرکت روبه رشد بسیج است و یقینا بسیج است در چشم کسانی که آرزوی سلطه بر ایران عزیز و جهان اسلام را دارند و تا تفکر بسیجی با این قدرت و صلابت به پیش می رود آرزوی سلطه بر ایران عزیز و منطقه خواب پریشانی است که هرگز تعبیر نخواهد شد.

ساجدی تصریح کرد: بها دادن به بسیج یعنی بها دادن به استقلال و عزت و ایثارگری ملت، استفاده از پتانسیل و توانایی بسیج می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی را حل کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.