در جلسه امروز شهرداری دولت اباد چه گذشت؟

با دعوت اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد، آقای حاجی نماینده محترم شهرستان در شهرداری حضور یافت.

به گزارش چشم برخوار؛حضور نماینده محترم شهرستان برخوار در شهرداری و طرح موضوعات مختلف مربوط به شهر دولت آباد

طبق دعوت اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد از جناب آقای حاجی نماینده محترم شهرستان ، ایشان صبح روز پنجشنبه ۲۹ آذر ۹۷ در شهرداری دولت آباد حاضر و ابتدا مهندس حجتی ضمن خوش آمدگویی به ایشان دو موضوع بسیار مهم تعارض شهرداری و جهاد کشاورزی بر سر موضوع منطقه صنعتی دولت آباد و همچنین موضوع اجرای ادامه بلوار جانبازان در حریم اصفهان اشاره کرد و آقای حاجی قول مساعد جهت پیگیری این دو موضوع را دادند.

در ادامه طبق درخواست اعضای شورای شهر و شهردار موضوع درخواست قیر جهت روکش آسفالت دو محور دولت آباد – دستگرد(بلوار معلم ) و همچنین دولت آباد – اصفهان(بلوار امام خمینی) را داشتند که این دو موضوع طی نامه هایی به ایشان تقدیم گردید و قول مساعد در اجابت این موضوع داده شد.

استفاده حدود ۱۲هزار اتباع افغانی از خدمات شهری دولت آباد و عدم وصول عوارض ناشی از بهرمندی آنان از این امکانات نیز یکی دیگر از موضوعات مورد بحث در این جلسه بود که در این خصوص نیز قول مساعد و همکاری جهت افزایش این عوارض و همچنین وصول این عوارض به حساب شهرداری دولت آباد نیز داده شد.

دیگر موضوعی که در این جلسه در مورد آن صحبت شد ادامه و تکمیل سرای ورزشکاران( که اخیرا فونداسیون آن با پیگیری های اعضای شورای شهر دولت آباد اجرا شد) بود که نماینده محترم فرمودند که تلاش خواهیم کرد که این موضوع هنگام وضع بودجه عمرانی ادارات (اردیبهشت ۹۸) در ردیف بودجه عمرانی اداره ورزش و جوانان قرار گیرد.

موضوعات مختلف دیگری از جمله ساخت خانه کبدی و همچنین خانه بهداشت کربکند نیز در این جلسه مطرح گردید که قرار شد اگر این دو موضوع توسط خیرین تا مرحله اجرای فونداسیون انجام گردد میتوان برای ادامه ساخت جزء پروژه های نیمه تمام در ردیف بودجه های عمرانی قرار گیرد.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از خدمات ارزنده جناب آقای حاجی به خاطر پیگیری ادامه پروژه ی پیامبر اعظم و دیگر پروژه های شهرستان برخوار درخواست تسریع در شروع بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان را از ایشان خواستار شدند.

قبل از شروع این جلسه ، جلسه ای با حضور آقای حاجی و تعدادی از باغ داران شهر دولت آباد پیرامون انشعاب گاز به این باغات و تعامل ادارات جهادکشاورزی و گاز و شهرداری دولت آباد در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید که برای حل این موضوع صورتجلسه ای تنظیم گردید.
@cheshmeborkhar_irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.