شهردار دستگرد:

طرح جامع شهر دستگرد، همچنان در پیچ‌وتاب مشکلات/ طرح تفضیلی شهر در حال آماده سازی است

شهردار دستگرد گفت: طرح دقیق سازی طرح جامع شهر دستگرد توسط شهرداری تهیه و به تأیید مراجع ذیصلاح استانی از قبیل اداره کل راه و شهرسازی ، کارگروه امور زیربنایی استان و شورای برنامه ریزی و توسعه استان رسیده ولی متاسفانه در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران هنوز به نتیجه نرسیده است.

به گزارش چشم برخوار؛ سید محسن تجویدی شهردار دستگرد اظهار داشت:

متاسفانه طرح جامعه شهری دستگرد دارای مشکلات فراوانی است که عرصه را بر شهرداری و مردم گرانقدر این شهر تنگ کرده است.
شهرداری و شورای اسلامی از ابتدای این دوره به طور جدی پیگیر حل این مشکلات بوده‌اند و در این راستا اقدامات زیادی نیز انجام گردیده است.
طرح دقیق سازی طرح جامع شهر دستگرد توسط شهرداری تهیه و به تأیید مراجع ذیصلاح استانی از قبیل اداره کل راه و شهرسازی ، کارگروه امور زیربنایی استان و شورای برنامه ریزی و توسعه استان رسیده ولی متاسفانه در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران هنوز به نتیجه نرسیده است.

وی ادامه داد :نماینده مردمی و سخت کوش شهرستان جناب آقای حاجی جهت حل این مشکل زحمات فراوانی کشیده اند که لازم است از ایشان تقدیر و تشکر نماییم و در آخرین قدم ، اقدام به ارسال تذکر کتبی برای وزیر محترم راه و شهرسازی به منظور حل مشکل مردم دستگرد نموده اند.

شهردار دستگرد تاکید کرد :امیدواریم با به نتیجه رسیدن این طرح حل مشکلات شهروندان گرانقدری که در میدان وحدت ( ۱۱ آبان ) و تفکیکی مقابل پمپ بنزین دچار مشکلات عدیده ای هستند حل گردد.

وی افزود:البته با تهیه نقشه های پایه و اقدامات بسیاری که در حوزه شهرسازی در حال انجام است ، طرح تفضیلی شهر نیز در حال تهیه است که امیدواریم منشأ تحول برای حل مشکلات شهرسازی شهر دستگرد قرار گیرد.

انتهای پیام / روابط عمومی شهرداری دستگرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.