خیانت برخی مسئولان، دلیل اصلی تحریم ایران است

امام جمعه شهر دولت آبادگفت:یکی از عواملی که باعث شد دشمن به سمت تحریم پیش برود، خیانت همین فتنه گران بود، که باعث شد دشمن احساس کند زمینه شکاف در جامعه و مسئولین هست.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد برخوار پس از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی، گفت: روز یکشنبه ۹ دی ماه سالروز خلق حماسه بزرگ دفاع مردم از نظام اسلامی و دست رد به سینه فتنه گران زدن است.
ایشان اظهار کردند: همانطور که مستحضر هستید، انتخابات ریاست جمهوری اسلامی، سال ۱۳۸۸ در سلامت کامل برگزار گردید و بیش از چهل میلیون نفر پای صندوق رأی آمدند و رأی خود را به صندوق انداختند. دشمنان خارجی برای ایجاد مشکلات برنامه ریزی کرده بودند که قبل از انتخابات مشکلاتی را ایجاد کنند ولی بخاطر اتحاد و انسجام مردم نتوانستند نقشه خود را عملی کنند. با کمال تأسف در یک اقدام غیره منتظره یکی از کاندیداها قبل از اینکه نتایج انتخابات مشخص شود، اعلام پیروزی کرد، و بعد از اینکه نتایج اعلام شد، با اسم رمز تقلب در انتخابات زمینه دخالت بیگانگان و دشمن را فراهم کردند، چندین ماه آشوب و درگیری در تهران ایجاد کردند، متأسفانه گستاخی ها به جائی رسید که به عکس مرحوم امام (ره) ، به مقام معظم رهبری و به مجلس عزای امام حسین علیه السلام توهین کردند.
نظام اسلامی هم هشت ماه فتنه گران را تحمل کرد ولی آنها دست بردار نبودند تا اینکه مردم خود وارد صحنه شدند و با راهپیمائی خود و حمایت از رهبری و نظام، مشت محکمی به دهان فتنه گران زدند.
وی تصریح کرد: علت اصلی ایجاد فتنه ۱۳۸۸ این بود که یک عده ای که فقط به منافع خود توجه داشتند، چون پست ها و صندلی ها از آنها گرفته شده بود و ایدۀ آنها این بود که یا ما باید در رأس باشیم یا مملکت را به هم می ریزیم، کسانی که نظام آنها را بزرگ کرده بود، علیه نظام و همنوا با دشمن شدند. یکی از عواملی که باعث شد دشمن به سمت تحریم پیش برود، خیانت همین فتنه گران بود، که باعث شد دشمن احساس کند زمینه شکاف در جامعه و مسئولین هست، بنابر این فشارهای خود را زیادتر کردند.
آنچه که باید بدانیم این است که همیشه کسانی هستند که هر گاه منافع شخصی و گروهی آنها تأمین نشود حاضرند در مقابل نظام بایستند، بصیرت اقتضاء می کند که آنها را طرد کنیم و به هاشیه برانیم، هر کسی که می خواهد باشد، رئیس جمهور، وزیر و یا نماینده مجلس، سلامت نظام اسلامی در این است که افراد فتنه گر و کسانی که در مقابل نظام می ایستند طرد شوند.
سید حسین محمود آبادی همچنین رحلت آیت الله شاهرودی را تسلیت گفتند و بیان کردند که: این عالم بزرگوار علاوه بر اینکه یک مجتهد متّقی و عالم بود، از کسانی بود که خدمات زیادی را به حوزه های علمیه و نظام اسلامی داشت. یکی از ویژگیهائی که داشت این بود که هیچگاه منافع شخصی را بر مصالح اسلام و مسلمین و نظام ترجیح نداد، حامی محکم نظام اسلامی بود و خود را خادم ولایت می دانست و تمامی سعی و تلاشش اعتلای نظام اسلامی و جاری شدن احکام اسلامی در جامعه بود. خداوند ایشان را با اجداد طاهرینش محشور بفرماید.
خطیب جمعه در پایان شهادت جانباز و آزاده سرافراز حاج رضا داوری را به خانواده محترم ایشان تسلیت گفتند و فرمودند: این شهید بزرگوار یقیناً از مأجورین هستند، کسی که رنج مبارزه با دشمن، رنج اسارت و دوری از خانواده و هم رنج جانبازی چندین ساله را کشیده است، یقیناً در زمره مقربین درگاه خداوند است، خداوند روح این شهید بزرگوار را انبیاء محشور بفرماید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.