در نماز جمعه این هفته دولت آبادچه گذشت

امام جمعه دولت آباد گفت: کسانی که مغرضانه مطالبی می گویند و متأسفانه جایگاه مسئول را هم دارند به جای متهم کردن فرماندهان جنگ به کم کاری، باید به نقش آمریکا در لو رفتن عملیات اشاره کنند، که متأسفانه نه تنها اسمی از آمریکا نمی برند بلکه سینه چاک آمریکا هم هستند.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد بعد از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به بازخوانی قدرت ایران در منطقه اشاره کرده و گفت: در هفته گذشته شاهد بودیم که سفارت امارات در سوریه گشایش یافت همچنین بحرین هم مشغول گشایش سفارت است. بعضی از اخبار هم حاکی است که انگلستان هم در حال گشایش سفارت خود در سوریه هستند. همچنین ترامپ خروج نیروهای آمریکائی از سوریه را اعلام کرد. عربستان هم وزیر اُمور خارجه خود را تغییر داد چون آن وزیر به شدت تلاش می کرد که بشار اسد را از قدرت کنار زند.

از این اتفاقات فهمیده می شود که سیاستهای آنها در منطقه شکست خورده است که اینچنین تغییر مسیر می دهند، علت اصلی مقاومت است که سردمدار آن جمهوری اسلامی ایران است.
وی تصریح کرد: امروز ایران نه تنها برای ماندگاری خودش نیاز به کشورهای دیگر ندارد بلکه وقتی اراده می کند که در مقابل ابرقدرتها بایستد، می ایستد و پیروز هم می شود. هفت سال قبل با ایده ایجاد داعش و نابود کردن منابع کشورهای اسلامی قصد تجزیه کشورهای اسلامی را داشتند که مانع پیشرفت جمهوری اسلامی شوند ولی الآن می بینیم خودشان می گویند ما هفت میلیارد دلار هزینه کردیم ولی چیزی بدست نیاوردیم. همین شکست باعث شکاف در دستگاه حاکم آمریکا هم شده است، خود ترامپ به این نتیجه رسیده است حضور آمریکا در سوریه شکست بیشتری را در پی دارد ولی بعضی می گویند باید آمریکا در سوریه بماند. این مسئله خود نشانۀ دیگری از قدرت ایران است که توانسته بین آنها شکاف ایجاد کند. امیدوارم روز به روز شکست های آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع زیادتر شود و منجر به نابودی آنها شود.
محمود آبادی همچنین به اظهار نظر فرمانده اسبق سپاه پاسداران پیرامون عملیات کربلای چهار که گفته است عملیات کربلای ۴ یک فریب بوده است اشاره کرده و گفت: متأسفانه این اظهار نظر فرمانده اسبق سپاه پاسداران باعث شده است که بعضی از افراد مغرض و خائن سوء استفاده کرده و باعث مکرر شدن دل خانواده شهدا شوند.
ایشان چند نکته را در این ضمینه متذکر شد؛ ۱٫ این حرفها نباید در جامعه زده شود، مسئولین محترم جنگ باید طوری صحبت کنند که باعث سوء استفاده دشمن نشود.۲٫ شکست و پیروزی در جنگها یک امر طبیعی است در صدر اسلام هم بوده است، جنگ اول بدر بود که مسلمانان پیروز شدند، جنگ دوم، جنگ اُحد بود که مسلمانان شکست خوردند و تعدادی هم شهید شدند، شهدای بدر و شهدای اُحد با هم فرقی نداشتند و پیامبر گرامی اسلام فرقی بین شهدا نگذاشتند پس عملیات کربلای ۴ هم که شکست خورد و تعدادی از عزیزان به شهادت رسیدند، شهید هستند و اجرشان نزد خداوند محفوظ است.
کسانی که مغرضانه مطالبی می گویند و متأسفانه جایگاه مسئول را هم دارند به جای متهم کردن فرماندهان جنگ به کم کاری، باید به نقش آمریکا در لو رفتن عملیات اشاره کنند، که متأسفانه نه تنها اسمی از آمریکا نمی برند بلکه سینه چاک آمریکا هم هستند.
اینکه فرماندهان را متهم می کنند ولی به نقش آمریکا در پشتیبانی از عراق اشاره نمی کنند خود خیانت به خون شهداست.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.