به نظر شما جوانی صاحب انگیزه را بر سرپرستی مسئولیتی مهم بگمارند و به سال کشیده نشده مجبور به استعفاء و تغییرش بدهند و دوباره یک فردی میان سال را بر جایگاه بنشانند از این حرکت چه برداشتی خواهد شد؟!

به گزارش چشم برخوار؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان برخوار طی یادداشتی نوشت: بعد از بازنشسته شدن جناب اقای عبدانی ،در آذر ماه 95 طی حکمی آقای محمود سلطانی به عنوان سرپرست فرمانداری برخوار معرفی می شوند ولی چیزی نمی گذرد که در تاریخ 12 دی ماه 1395  آقای اسفندیار تاجمیری به عنوان فرماندار جدید برخوار معرفی و در عالی ترین جایگاه مسئولیتی شهرستان تکیه می زنند که بعد از 17 ماه با تغییر جایگاه مسئولیتی ایشان از فرمانداری نقل مکان کرده و در استانداری اصفهان مشغول به کار می شوند! و در 24 خرداد جناب آقای محمد حسن قمی جوان 30 ساله با دستور استاندار جدید اصفهان به سرپرستی این جایگاه منصوب شده و دوباره زمان خاصی نگذشته که بعد از 6 ماه در 30 آذر  خبر استعفای سرپرست جوان فرمانداری شهرستان برخوار را در رسانه ها انتشار می یابد. اینکه: ناچار به دلیل باز گذاشتن دست استاندار جدید برای انتخاب همکاران جدید از سمت خود استعفا نموده ام.(صدای برخوار 11 دی 97 شماره خبر 15390)

با آنکه قبلا جناب آقای قمی خبر استعفای خود را تکذیب نموده بودند !

و در تاریخ 09/10/1397 مجلس تکراری و تشریفاتی تکریم و معارفه با بودجه بیت المال در فرمانداری شهرستان برخوار برگزار می گردد و با دستور و سلیقه ی استاندار جدید الجدید اصفهان ،سرپرست جدید الجدید فرمانداری شهرستان مظلوم  برخوار برای چهارمین بار معرفی می گردد.

و در دیده متعجب همگان نشان داده می شود که کرسی های مسئولیتی دولتی چقدر بی وفا و طی این 2 سال 4 نفر به عنوان فرماندار یا سرپرست فرماندار برای این شهرستان عزل و نصب می شود!

چند مسئله مطرح است:

  • دلیل منطقی این جابجایی ها چیست؟مخصوصا اینکه مسئول قبلی بعد از این همه وقت و هزینه تازه با مکان و شرایط و مسئولیت های خود آشنا شده به ناگاه فرد نا آشنای دیگر بر کرسی مسئولیت می نشیند؟!
  • وجود جابجایی های زود هنگام علاوه بر اینکه نوعی بی توجهی و عدم اهمیت به شهرستان برخوار می باشد ٰ،باعث می شود این احساس و فکر در اذهان تداعی بشود که شهرستان برخوار محل آزمایش و آزمون و خطا مسئولان دولتی شده است! که نوعی بی احترامی و عدم رعایت عدالت در بین مناطق استان اصفهان می باشد.
  • این همه جلسات تکریم و معارفه برای چیست؟چقدر وقت مسئولان و هزینه بیت المال صرف این جلسات تشریفاتی می شود؟!
  • جابجایی های زود هنگام علاوه بر وجود استرس و اضطراب جابجایی در فرد مسئول، باعث می شود فرد نتواند تمرکز فکری و برنامه ای داشته باشد و علاوه بر آن باعث می شود مجموعه زیر دست هم متزلزل و سست و کم سود و ناامید شود.
  • عزل و نصب ها چه قاعده و قانونی دارد؟ آیا سلیقه ای و سیاسی است ؟!

با توجه به متن استعفای اقای قمی :  کلمه ( ناچار) و ( بازگذاشتن دست استاندار جدید برای انتخاب همکاران جدید) ، وجود سلیقه و سیاسی بودن به سادگی احساس می شود.

مجلس شورای اسلامی یا وزارت کشور چه برنامه ای برای جلوگیری از اینچنین اتفاقاتی دارند؟قانونی حکیمانه که جابجایی ها آنی و سلیقه ای نباشد!

  • به نظر شما جوانی صاحب انگیزه را بر سرپرستی مسئولیتی مهم بگمارند و به سال کشیده نشده مجبور به استعفاء و تغییرش بدهند و دوباره یک فردی میان سال را بر جایگاه بنشانند از این حرکت چه برداشتی خواهد شد؟!بی توجهی به جوان گرایی یا نه!!
  • چرا یکی از عالی ترین جایگاه های تصمیم گیر و تصمیم ساز شهرستان برخوار در طی این چند سال باید متزلزل ترین جایگاه مسئولیتی باشد؟! مخصوصا در این شرایط حساس کنونی جامعه ما.
  • ائمه محترم جمعه ، با تجربگان، ، حکیمان و مسئولان بومی دلسوز این شهرستان چرا اعتراضی نمی کنند و شاید دلی نمی سوزانند و با اجتماع خود از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری نمی کنند؟! جناب آقای حاجی نماینده محترم پاسخگو باشند که در این زمینه چه کرده اند؟!

 

با تمام احترام خدمت مسئولان استانی و شهرستانی ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان برخوار خواهان پاسخگویی مسئولان مربوطه در این زمینه می باشد.

صرف‌هزینه های گزاف در معارفه فرماندار کذب است/ تشکلی بنام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی برخوار نمی شناسم

پاسخ بسیج دانشجویی به اظهارات أخیر معاون فرماندار برخوار