معاون فرماندار برخوار:

صرف‌هزینه های گزاف در معارفه فرماندار کذب است/ تشکلی بنام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی برخوار نمی شناسم

معاون فرماندار برخوار گفت: با عنایت به اشاره غیرمنصفانه بخشی از بیانیه کذایی به اصل و هزینه برنامه تودیع و معارفه، به عنوان کسی که شخصا برنامه ریزی را انجام و مراسم را مدیریت کردم باید این موضوع را مطرح کنم که هزینه کل مراسم زیر پانصد هزار تومان بود!

به گزارش چشم برخوار؛ رسول هاشم زاده معاون فرماندار شهرستان برخوار در رابطه با موضوع عدم ثبات در مدیریت شهرستان و تعویض چند فرماندار در دو سال گذشته که در این پایگاه خبری به آن پرداخته شد، گفت: اگرچه اصل مطلب حرف درستی است که امام جمعه دولت آباد هم در مراسم به آن اشاره کرد و متاسفانه برخوار از تعویض مکرر نماینده دولت آسیب دیده است که این بار با توجه به انتخاب مناسب فرماندار جدید، که از نیروهای باسابقه، دلسوز، شریف و معتدل وزارت کشور هستند، امیدواریم این آسیب ها جبران شود.

رسول هاشم زاده افزود: با عنایت به اشاره غیرمنصفانه بخشی از بیانیه کذایی به اصل و هزینه برنامه تودیع و معارفه، به عنوان کسی که شخصا برنامه ریزی را انجام و مراسم را مدیریت کردم تمام تلاش خودم را بکار بردم تا حتی الامکان از صرف هزینه های مُسرفانه جلوگیری کنم و باید این موضوع را مطرح کنم که هزینه کل مراسم زیر پانصد هزار تومان بود! و البته آن هم بخشی هزینه میوه پذیرایی و بخشی هم هزینه صوت بود.

وی ادامه داد: بنا بر دلایلی- و از جمله درخواست شخص سرپرست سابق فرمانداری-حتی هدیه ای هم از طرف فرمانداری، بخشداری ها و شهرداری ها به وی داده نشد (آنچنان که در این مراسم مرسوم است) و تنها دو دستگاه دیگر هدیه ای آماده و تقدیم قمی فرماندار سابق برخوار کردند.
هاشم‌زاده اظهار کرد: اما اصل مراسم و برنامه تکریم (تودیع) مدیر سابق و معارفه مدیر جدید، اگر در بقیه دستگاه ها مستحب باشد، قطعا در انتصاب فرماندار – به عنوان نماینده عالی دولت و نظام در شهرستان- واجب است!
چرا که از یک طرف اخلاق حکم می کند از زحمات کسی که مدتی در این مسند خدمت کرده، تقدیر و مورد تکریم قرار گیرد و از سوی دیگر استقرار فرماندار جدید شهرستان در جلسه شورای اداری و با حضور محترمین و معتمدین شهرستان صورت گیرد تا او معرفی و شناخته شود.

این مسوول عنوان کرد: ضمنا بنده به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، تشکل ثبت شده ای به نام《شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان برخوار 》نمی شناسم، اگرچه بر غالب موارد مطروحه که از سر دغدغه و دلسوزی عنوان شده اند، صِحّه می گذارم- اما با توجه به تاکیدهای مکرر تمام مسئولان نظام و در راس آنها مقام معظم رهبری؛ مبنی بر وجوب حرکت در مسیر قانون، بهتر نیست این برادران و خواهران عزیزمان اگر می خواهند به عنوان تشکّل فعالیت کنند، به فرمانداری مراجعه و از مسیر قانونی اقدام به ثبت شورای مزبور و یا هر تشکل دیگری کنند؟
انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.