در طرح دوشنبه سوری همراه اول ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه بگیرید

همراه اول برای جلب رضایت مشتریان از این پس در آخرین دوشنبه هر ماه برای مشترکان خود جوایزه ویژه‌ای را در نظر می‌گیرد

به گزارش چشم برخوار؛ همراه اول برای جلب رضایت مشتریان از این پس در آخرین دوشنبه هر ماه برای مشترکان خود جوایزه ویژه‌ای را در نظر می‌گیرد. برای مثال در آخرین دوشنبه دی‌ماه مشترکان می‌توانند در طرح دوشنبه سوری همراه اول ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه بگیرند.

اپراتور همراه اول برای افزایش رضایت مشتریان خود هدایایی را در قالب طرح دوشنبه سوری در نظر گرفته است که هر ماه جوایز آن اعلام می‌شود. نخستین دوره این طرح از ۲۴ دی‌ماه به مشتریان ارائه می‌شود. مشترکان همراه اول می‌توانند برای آگاهی از جزئیات بیشتر این طرح به پرتال اینترنتی اپراتور اول مراجعه کنند.

فعال‌سازی طرح دوشنبه سوری همراه اول

اولین طرح دوشنبه سوری همراه اول روز ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷ اجرا می‌شود. هدایای این طرح شامل بسته‌های دیتای ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایتی بوده که مهلت آن نیز یک روزه (از ساعت ۵ تا ۱۹) است. این هدایا به صورت تصادفی به مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول تعلق می‌گیرد. همچنین برای مشترکان همراه اول بسته‌های اینترنتی از ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت در نظر گرفته شده است که در روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه از ساعت صفر تا ۲۳ و ۵۹ دقیقه می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۵۴۱ مربع (#۵۴۱*۱۰۰*) آن را فعال کنند. گفتنی است مشترکانی که قبل از فعال‌سازی این بسته، سرویس اینترنت خود را فعال نکرده باشند، ابتدا سرویس اینترنت برایشان فعال خواهد شد و پس از پایان این بسته، سرویس اینترنت آن‌ها غیر فعال می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.