پاسخ بسیج دانشجویی به اظهارات أخیر معاون فرماندار برخوار

جای بسی تاسف و تعجب است که معاون فرماندار یک شهرستان؛ شورای تبیین مواضع که همان مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان برخوار است را نمی شناسد!!

به گزارش چشم برخوار؛جای بسی تاسف و تعجب است که معاون فرماندار یک شهرستان؛ شورای تبیین مواضع که همان مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان برخوار است را نمی شناسد!!

ضمن تشکر از جناب اقای هاشم زاده معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان برخوار در پاسخ به سخنان ایشان در تاریخ ۲۳ دی ماه ۱۳۹۷ در سایت چشم برخوار به شماره ۱۵۶۹۸۵ بیان چند نکته حائز اهمیت است :
1. جای خرسندی و شکرگزاری باقی است که مسئولان محترم، نقدهای ما را خواندند و پاسخی نچندان قانع کننده دادند!
2. جای بسی تاسف و تعجب دارد که معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تشکلی مهم و تاثیرگذار به نام بسیج دانشجویی شهرستان برخوار و شورای تبیین مواضع که همان مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان برخوار است را نمی شناسد!!
ایشان یا کانال های خبرگزاری رسمی شهرستان برخواررا رصد و فعالیت های بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه های شهرستان را نمی دانند یا پیگیری نکرده اند که بسیار بعید به نظر می رسد ! با توجه به اینکه ایشان در یکی از برنامه های ما در دانشگاه پیام نور دولت آباد در جشن ۱۶ آذر روز دانشجو حضور داشتند .
اگر واقعا نمی شناسند به پیوست چارت سازمانی خود را جهت استحضار بیشتر خدمت شان ارسال می نماییم! و اگر منظورشان از نمی شناسم (کنایه به امر دیگری است) که مایه ی دل آزردگی دانشجویان بسیجی شده است که باید گفت همین اهمیت ندادن ها و عدم شناخت های مسئولان نسبت به جوانان و دانشجویان و مخصوصا تشکل بسیج دانشجویی است که باعث دوری و عدم استفاده از ظرفیت ها جهت پیشرفت کشور و سرزمین مان شده است!
3. جناب اقای هاشم زاده جهت استحضار اعلام می کنیم: تشکل بسیج دانشجویی در چارچوب سازمانی خود ثبت و قانونی است و نیازی به ثبت و شناخت و تائید جنابعالی ندارد!
ما اعتبار و سند خویش را از مقتدا و امام مان در دوم آذر سال ۱۳۶۷ گرفتیم.
اگر نمی دانید لطفا بخوانید (‌مصوب جلسه مورخ ۲۲/۰۹/۱۳۷۷ مجلس‌شورای اسلامی )و(جلسه ۱۷۹ شورای عالی انقلاب ‌فرهنگی مورخ ۰۵/۰۳/۱۳۸۸) تا ما را بشناسید!!
پس نصیحت به دیگری کنید که نمی داند!
4. جناب اقای هاشم زاده به نقدهای ما پاسخ قانع کننده ای نداده اند مابین آن همه، یک مورد را با برداشت خود انتخاب و پاسخ گفته اند با انکه با مطالعه دقیق یادداشت انتقادی، منظور ما چیز دیگری بوده است و ایشان پاسخ به برداشت خود داده اند!
ما به صورت پرسشی گفتیم که: (چقدر وقت مسئولان و هزینه بیت المال صرف این جلسات تشریفاتی می شود؟!)(بند دوم یادداشت انتقادی)
ایشان گفته اند: (با عنایت به اشاره غیر منصفانه بخشی از بیانیه کذایی …)
ما کجا غیر منصفانه سخن گفتیم!؟
5. معاون محترم فرماندار پاسخی قانع کننده برای تمامی نقدهای ما بیان نکرده اند جز اینکه ( بر غالب موارد مطروحه که از سر دغدغه و دلسوزی عنوان شدند،صحه می گذارم.)
آری اگر از روی دغدغه و دلسوزی نبود هیچ گاه انتقادات بیان نمی شد ولی صحه ی شما پاسخ ما نیست!
جواب قانع کننده تری باید مسئولان بدهند!
6. عنوان مطروحه در عنوان خبر پاسخ معاون فرماندار در سایت چشم برخوارعنوان نادرستی است چون (صرف هزینه های گزاف) در یادداشت ما مطرح نشده است!!
7. خلاصه جناب آقای هاشم زاده اگر چه به ظاهر ما را هم نشناسند و با این کلام شاید کنایه گونه سخن بگویند، ولی به گفته امیرالمومنین علی (ع) ؛ انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال
ببین چه میگوید نبین که میگوید!!

دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان ضمن رصد اوضاع و اخبار شهرستان برخوار مطالبه گر حقوق مردم خواهند بود.

والسلام
۲۳ دی ماه ۹۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان برخوار
حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دولت آباد
حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد
پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه سپهر خورزوق
پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی برخوار


دیدگاه برای “پاسخ بسیج دانشجویی به اظهارات أخیر معاون فرماندار برخوار
  1. ای بابا یه چیزی ماگفتیما منضوری نداشتیم ما فقط یه ……. داغ می خواسیم که بیشینیم سرش
    چی میدونسیم به تیریج و قبای بعضیا برمی خره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.