جزئیات کاهش ۱۰ درصدی نیروهای شهرداری دولت آباد تا پایان خرداد ۹۸

اختیار کاهش ۱۰ درصدی نیروها (اعم از ، قراردادی و شرکتی) تا پایان خرداد ۹۸ در شهرداری با مصوبه شورای اسلامی به شهردار دولت آباد داده شد.

به گزارش چشم برخوار؛ اختیار کاهش ۱۰ درصدی نیروها (اعم از ، قراردادی و شرکتی) تا پایان خرداد ۹۸ در شهرداری با مصوبه شورای اسلامی به شهردار دولت آباد داده شد.

در آخرین جلسه دیماه ۹۷ موضوعات بسیاری در صحن شورای اسلامی شهر دولت آباد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
یکی از مهمترین مباحثی که ماههای زیادی است در جلسات مختلف شورا مورد بحث و تمام زوایای آن مورد بررسی قرار گرفته موضوع نیروهای مازاد بر چارت قانونی شهرداری دولت آباد که از طرف استانداری معین گردیده ، بود.
در شهرداری دولت آباد ۱۳۰ نفر نیروی ستادی مشغول به کار هستند که این میزان نسبت به چارت مصوب حدود ۴۰ نفر مازاد می باشد .
در حوزه نیروهای تحت نظارت پیمانکار نیز ۱۳۰ نفر مشغول بکار هستند که تعدادی از آنها مازاد بر ظرفیت می باشند.

در این جلسه به شهردار اختیار داده شد تا پایان خرداد ۹۸ و تا سقف ۱۰ درصد از بین نیروهای شهرداری (اعم از قراردادی و شرکتی) افرادی که از کیفیت پایین تری برخوردار هستند را به اختیار خود و بر طبق گزارشات مسئولان واحد ها از لیست خارج و بدنه شهرداری را چابک تر نماید.

لازم به ذکر است در حال حاضر شهرداری دولت آباد ماهانه حدود یک میلیارد و یکصد میلیون تومان بابت حقوق و دستمزد پرسنل پرداخت مینماید که با احتساب عیدی و سنوات ، سالانه مبلغی در حدود ۱۶ الی ۱۷ میلیارد تومان پرداخت مینماید که این مبلغ ۵۰ الی ۶۰ درصد کل بودجه محسوب و شهرداری دولت آباد هزینه های سنگینی را از این بابت متحمل می شود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.