بیش از ۸۰۰ برنامه در دهه مبارک فجر در شهرستان برخوار برگزار می شود

رییس ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان برخوار گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از ۸۰۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، آموزشی و اجتماعی در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش چشم برخوار؛رییس ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان برخوار گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از ۸۰۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، آموزشی و اجتماعی در این شهرستان برگزار می شود.

مرتضی داوری افزود: کارگروه های تخصصی  ۱۷ گانه ستاد دهه فجر در برخوار تشکیل شده و بیش از ۸۰۰ برنامه را اعلام کرده اند که در دهه مبارک فجر در شهرها و روستاها برگزار می شود.

وی مهمترین برنامه های دهه ی مبارک فجر در برخوار را جشن ۱۲ بهمن و ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن همراه با پیاده روی خانوادگی، زنگ انقلاب، میز خدمت مسئولان در مصلی نماز جمعه در ۱۲ و ۱۹ بهمن، برگزاری ایستگاه سلامت، همایش ایجاد شور و نشاط در خانواده، آیین رونمای از ۴۰ عنوان کتاب مولفان برخواری، اجتماع بزرگ بسیجان برخوار، برگزاری ۲۵ کرسی تلاوت قران مجید در مساجد، همایش هیات های مذهبی برخوار، یادواره های شهدای شاپور آباد، حبیب آباد، دلیگان، شهدای دانش آموزی و شهدای مدافع حرم، عطر افشانی مزار شهدا در شهرها و روستاها، اجتماع عظیم عزاداران فاطمی، دیدار با خانواده های شهدا و مسابقه های ورزشی و فرهنگی در مساجد، مدارس و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان برخوار نام برد.

ریس ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:  امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن در پنج شهر دولت آباد، حبیب آباد، کمشچه، دستگرد و خورزوق برگزار می شود.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.