فرماندار برخوار گفت: بهترین پیامی که حضور مردم برای مسئولان این کشور و این نظام دارد این است که آن ها هم در خط رهبری و ولایت قرار بگیرند کماکان که هستند و اختلاف نظرها را کنار بگذارند و به صورت منسجم و واحد خدمتی درخور این مردم همیشه در صحنه را داشته باشند .

به گزارش چشم برخوار؛ فرماندار شهرستان برخوار در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار در پاسخ به این سوال که این حضور مردم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی چه پیامی می‌تواند داشته باشد گفت: ترامپ و بولتون  این چند روز در رسانه‌ها اعلام کردند مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نمی کنند، اما مردم مانند اوایل انقلاب در یک خط واحد که همان خط رهبری و ولایت است در راهپیمایی دشمن شکن روز ۲۲بهمن شرکت کردند .

عبدالله بنهری افزود: بهترین پیامی که حضور مردم برای مسئولان این کشور و این نظام دارد این است که آن ها هم در خط رهبری و ولایت قرار بگیرند کماکان که هستند و اختلاف نظرها را کنار بگذارند و به صورت منسجم و واحد خدمتی درخور این مردم همیشه در صحنه را داشته باشند .

نماینده دولت در شهرستان برخوار خاطرنشان کرد: در طول این چهل سال مردم نشان داده اند در هر صحنه ای که نیاز به حضور شان بوده است، آمده‌اند و سنگ تمام برای نظام و انقلاب اسلامی گذاشته اند .
بنهری در پایان اظهار کرد: بنده نمی توانم به طور شایسته از این مردم ولایتی تشکر کنم و امیدوارم در پیشگاه خداوند متعال ماجور باشند .

انتهای پیام /