امام جمعه شهر دولت آباد:همه ساله راهپیمائی 22 بهمن از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده است که امسال این حساسیت دو چندان و مضاعف است چون آمریکا به زعم خود برای خسته کردن مردم و جدا کردن مردم از نظام، شدید ترین تحریمها را اعمال کرده است.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد در ابتدا پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفته و اظهار کردند:
خدا را شکر که دشمنان ما از احمق ترین ها هستند. آنها برنامه داشتند که نگذارند ما چهل سالگی انقلاب را جشن بگیریم، ولی ما از این فرصت استفاده کردیم و دستاوردهای چهل ساله نظام را به سمع و نظر مردم رساندیم.
به اعتراف دوست و دشمن ایران یک قدرت شده است که متوسط رتبه ایران در همه عرصه ها 16 می باشد یعنی در عرصه های مختلف رتبه 16 دنیا را داریم و شانزدهمین کشور دنیا می باشیم. در عرصه فناوری، اقتصادی، سیاسی، نظامی و علمی. و بواسطه این نظام ما این رتبه را پیدا کرده ایم در حالیکه بسیاری از کشورها مانع ما بودند، و نه تنها مانع پیشرفت بودند بلکه در جاهای مختلف مشکل هم ایجاد می کردند، مثل جنگ تحمیلی و تحریم.
این آماری که می دهند، آمار داخل ایران نمی باشد بلکه آماری است که مراکز اعتبار سنجی و علمی و آماری معتبر دنیا داده اند. سید حسن نصرالله هم در سخنرانی خود به این آمار استناد کرد.
این قدرتی که ما الآن پیدا کرده ایم، مرهون دیدگاهی است که می گوید: 1. وابسته به مستکبر نباشید، برای خدا کار کنید، به مردم خدمت کنید، خداوند به شما کمک می کند.
2. مرهون دیدگاهی است که می گوید، مردم خودشان باید سرنوشت خودشان را مشخص کنند و بیگانگان نمی توانند در سرنوشت آنها تأثیر بگذارند.
علت نفوذ منطقه ای ایران هم همین دیدگاه است، مردم دیدند که ایران این همه پیشرفت کرده است به همین جهت پای صندوق رأی می آیند و به کسانی رأی می دهند که وابسته نباشند و به استقلال کشورشان پای بند باشند.
علت دشمنی استکبار هم همین دیدگاه می باشد. دنیای استکبار فهمید که این مدل حکومت، مدلی است که در مقابل آنها می ایستد و به هیچ نحوی با آنها کنار نمی آید، به همین جهت هم دشمنی می کنند.
دشمنی دنیای استکبار و تحریمها، بخاطر مسائل هسته ای و موشکی و حقوق بشری نمی باشد بلکه بخاطر این است که با این مدل حکومت و اداره جامعه مشکل دارد و آنها بهانه ای بیش نیستند. بهانه های موشکی و هسته ای و حقوق بشری در دهه اخیر مطرح شده است در حالیکه دنیای استکبار از همان پیروزی انقلاب با ایران مشکل داشتند، پس قدر این نظام را بدانیم.
خطیب جمعه در ادامه به مراسم برگزاری راهپیمائی 22 بهمن، اشاره کرد و تصریح کرد: انتظاراست مردم عزیز ایران در این راهپیمائی شرکت کنند. همه ساله راهپیمائی 22 بهمن از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده است که امسال این حساسیت دو چندان و مضاعف است چون آمریکا به زعم خود برای خسته کردن مردم و جدا کردن مردم از نظام، شدید ترین تحریمها را اعمال کرده است. یقیناً مرگ بر آمریکای شما مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و باعث یأس دشمنان می شود. إن شاء الله همه شما شرکت خواهید کرد.
وی همچنین از فرماندار محترم شهرستان برخوار که سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بود تشکر کرده و فرمودند: الحمدلله ایشان دغدغه خدمت دارند و در همین چند روزی که آمدند بدون آلایش با مردم ارتباط برقرار کردند و انسان راحت می تواند با ایشان ارتباط برقرار کند، بخاطر داشتن این روحیه ایشان من تقدیرو تشکر می کنم و انتظار داریم که با زحمات ایشان بسیاری از مشکلات شهرستان کم بشود.
محمود آبادی در پایان از ادارتی که در هفته قبل و هم در این هفته در نماز جمعه میز خدمت گذاشتند، تقدیر و تشکر کرد و فرمود: امیدوارم که برپائی میز خدمت در نماز جمعه ادامه داشته باشد، ستاد برگزاری نماز جمعه آمادگی این را دارد که در هفته هائی که مناسبتی برای اُرگانها برگزار می شود در همان جمعه مسئول و کارکنان اداره در نمازه جمعه میز خدمت برگزار کنند و مسئولین با مردم با هم ارتباط برقرار بکنند، چرا که آثار و برکات فراوانی دارد.