بیانیه کانون بسیج فرهنگیان شهرستان برخوار جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن منتشر شد.

به گزارش چشم برخوار؛بیانیه کانون بسیج فرهنگیان شهرستان برخوار جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن منتشر شد.
بسم الله الرحمن الرحیم
أَمْ حَسِبْتُمْ أَن تَدْخُلُواْ الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَأْتِكُم مَّثَلُ الَّذِينَ خَلَوْاْ مِن قَبْلِكُم مَّسَّتْهُمُ الْبَأْسَاء وَالضَّرَّاء وَزُلْزِلُواْ حَتَّى يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُواْ مَعَهُ مَتَى نَصْرُ اللّهِ أَلا إِنَّ نَصْرَ اللّهِ قَرِيبٌ
آیا گمان کرده‌اید که به بهشت داخل می شوید بدون امتحاناتی که پیش از شما بر گذشتگان آمد؟ که بر آنان رنج و سختیها رسید و همواره پریشان خاطر و هراسان بودند تا آن گاه که رسول و گروندگان با او ( از خدا مدد خواستند و) گفتند: بار خدایا، کی ما را یاری کنی؟ (در آن حال خطاب شد: بشارت دهد که) هان! همانا یاری خدا نزدیک است. « سوره بقره آیه 214» انقلاب اسلامی، از الطاف خاصه الهی است که با رهبری مقتدرانه ی معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و با مجاهدت ها، ایثار و از خودگذشتگی های مردم مومن و فهیم ایران عزیز به پیروزی رسید و با پشت سر گذاشتن تمامی مشکلات و سختی ها به چهل سالگی رسید و اکنون به عنوان امانت بزرگ الهی به نسل سوم و چهارم رسیده است.
انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه امام خامنه ای (دامت برکاته) و با تلاش و فداکاری ملت شریف ایران ودر اوج قدرت و اقتدار، ضمن پیشرفت در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، صنعتی، نظامی و … در عین حال در یکی از حساس ترین دوره های خود به سر می برد و دشمنان ضعیف و نادان انقلاب اسلامی و در رأس آنان استکبار جهانی و شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار با دسیسه ها، تبلیغات گسترده، تحریم های اقتصادی، نفوذ و ناامید کردن مردم سعی در شکست این شجره ی طیبه دارند که به حول و قوه الهی مأیوس و ناامید خواهند شد.
22بهمن ،عید پیروزی مستضعفین بر استبـداد و استکبار جـهانی،پیروزی حق بر باطـل و روز مقــدسی در نظام جمـهوری اسلامی ایران است که حتی نام آن، لرزه بر اندام دشمنان میهن می اندازد و حضور شکوهمند مردم شریف ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جواب دنـدان شکـن به دسیسه ها و یاوه گـویی های دشمنان ایران، بیعـت با امام و رهبرمعظـم انقلاب و پیـامی به مسئولین نظام برای تلاش بیشتر جهت حل مشکلات فعلی کشور است.
کانون بسیج فرهنگیان شهرستان برخوار از آحاد مردم بصیرو فهیم ایران اسلامی و به خصوص از معلمان، دانش آموزان و جوانان برومند ایران اسلامی دعوت می نماید با شرکت گسترده ی خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن،که از آن ۲۲ بهمن های تماشایی خواهد بود،دشمنان نظام را از رسیدن به اهداف خود نا امید نمایند.
والسلام علی من اتبع الهدی
کانون بسیج فرهنگیان شهرستان برخوار
21 بهمن97