مردم از عملکرد برخی مسئولان دل خوشی ندارند/ ۲۲ بهمن نشان داد مردم تحت هر شرایطی پشتیبان نظام و رهبری هستند

یک شهروند دولت آبادی گفت: مردم از کم کاری و بی برنامه گی و بی مدیریتی معترض هستند و دلخوشی از عملکرد برخی مسئولان ندارند ولی آنجا که اهداف بزرگتر که همان حفظ مجموعه جامعه و نظام است پیش آید، متحد و منسجم در مقابل آن می ایستند .

به گزارش چشم برخوار؛امسال نیز همانند سالیان گذشته مردم شهرستان برخوار در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن حضوری جانانه داشتند و باز هم به همه جهانیان ثابت کردند نه تحریم، نه تهدید و نه تحقیر نمی تواند آن ها را از نظام و انقلاب اسلامی ایران جدا کند.

مردم برخوار از همه شهرها و روستاهای شهرستان امسال نیز مشت های گره کرده خود را بر دهان ایادی نفاق و استکبار کوبیدند.

فرماندار شهرستان برخوار در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار در پاسخ به این سوال که این حضور مردم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی چه پیامی می‌تواند داشته باشد گفت: ترامپ و بولتون  این چند روز در رسانه‌ها اعلام کردند مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نمی کنند، اما مردم مانند اوایل انقلاب در یک خط واحد که همان خط رهبری و ولایت است در راهپیمایی دشمن شکن روز ۲۲بهمن شرکت کردند .

عبدالله بنهری افزود: بهترین پیامی که حضور مردم برای مسئولان این کشور و این نظام دارد این است که آن ها هم در خط رهبری و ولایت قرار بگیرند کماکان که هستند و اختلاف نظرها را کنار بگذارند و به صورت منسجم و واحد خدمتی درخور این مردم همیشه در صحنه را داشته باشند .

نماینده دولت در شهرستان برخوار خاطرنشان کرد: در طول این چهل سال مردم نشان داده اند در هر صحنه ای که نیاز به حضور شان بوده است، آمده‌اند و سنگ تمام برای نظام و انقلاب اسلامی گذاشته اند .
بنهری در پایان اظهار کرد: بنده نمی توانم به طور شایسته از این مردم ولایتی تشکر کنم و امیدوارم در پیشگاه خداوند متعال ماجور باشند .

 

حجت الاسلام و المسلمین علی نریمانی در گفت و گو با خبرنگار چشم برخوار گفت: خدا را شاکریم که این جمعیت بسیار باشکوه و باشعور امروز در راهپیمایی و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور دارند و این حضور دشمن شکن و امیدبخش برای محبین و مظلومین جهان است .

وی ادامه داد: این به شرطی است که در روایات اهل بیت علیهم السلام به این قیام و انقلاب الهی داده شده است که هر روز این انقلاب پرشور تر و گسترده تر می شود .
حجت الاسلام نریمانی افزود: امام محمد باقر علیه السلام در روایتی می‌فرمایند: ابتدا مردم ظرفیت و پذیرش این انقلاب را ندارند و در طول زمان به تدریج این انقلاب و این قیام مردمی فراگیر می‌شود تا جایی که پرچم این انقلاب جز به دست صاحبش حضرت بقیه الله سپرده نخواهد شد.
رئیس هیئت امنای آستان مقدس سیدالکریم ابراهیم و اسماعیل بن موسی بن جعفر در ادامه گفت: این شور و نشاط نشان از دشمن شناسی عمیق این ملت بصیر ایران دارد و امیدواریم هرچه زودتر آن بشارتهای مهدوی به نتیجه برسد و این قیام و انقلاب اسلامی به صاحب اصلی اش امام زمان (عج) به برکت خون شهدای عزیزمان برسد .

محمد جواد نوربخش نیز در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی چشم برخوار، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن پیام آور همان صحبت امام خمینی رحمت الله است که فرمودند: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و مردم ایران می‌خواهند بگویند پایه رهبر انقلاب شان ایستاده‌اند چون نهالی که با خون شهدا آبیاری شده است مردم از هر چیز که بگذرند از خون شهدا و پیروی از ولی فقیه شان نمی گذرند.
این مداح اهل بیت افزود: حضرت امام خمینی فرمودند: خون شهدای انقلاب امتداد خون شهدای کربلاست و خون شهدای کربلا امتداد خون حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است .
وی افزود: مهم ترین پیام تقارن ۴۰ سالگی انقلاب با شهادت حضرت زهرا و ایام فاطمیه، دفاع و حمایت از ولایت تا پای جان است .

حجت الاسلام و المسلمین رنجکش در گفت و گو با خبرنگار چشم برخوار، گفت: خداوند در قرآن می فرماید آن چیزی که فرعون های زمان از آن می ترسند همین اتحاد و اجتماع مردم است؛ چرا که فرعون و هامان و جنود شان در کشور ما خیلی تلاش کردند که این جشن را نبینند ولی اراده خدا فوق همه اراده ها است و این حضور پرشور نمایش قدرت خداست .
وی ادامه داد: دشمنان اسلام و انقلاب از این چهل سالگی و استحکام انقلاب ما می‌ترسیدند امیدواریم ان‌شاء‌الله این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی عج الله علیه متصل شود.

این کارشناس مذهبی عنوان کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها کوثر هستند؛ کوثر یعنی خیر کثیر که یکی از خیرات، همین انقلاب اسلامی است که برای ما یک نشانه الهی است .
وی افزود: برای کسی که چشم بینا داشته باشد و همه دستاوردهای انقلاب اسلامی را ببیند .

رمضانی شهروند دولت آبادی در گفت و گو با خبرنگار چشم برخوار گفت: ما جامعه ایران را به یک خانواده تشبیه می کنیم، همانطور که ممکن است در بین اعضای خانواده اختلافی وجود داشته باشد ولی هنگامی که جمعیتی در بیرون از خانواده معترض شود، همه اعضای خانواده در مقابله با آن جمعیت متحد می شوند .
وی ادامه داد: امروز در جامعه مشکلات و اختلافات زیادی وجود دارد ولی این مشکلات مربوط به درون خانواده است .
رمضانی متذکر شد: امروز حضور مردم به معنای نه گفتن به دشمن خارجی است و این هوشیاری تمام اعضای جامعه را می طلبد که بایستند و به دشمن خارجی و داخلی نه بگویند .
این شهروند یادآور شد: مردم از کم کاری و بی برنامه گی و بی مدیریتی معترض هستند و دلخوشی از عملکرد برخی مسئولان ندارند ولی آنجا که اهداف بزرگتر که همان حفظ مجموعه جامعه و نظام است پیش آید، متحد و منسجم در مقابل آن می ایستند .

حجت الاسلام وحید معینی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی سیاسی چشم برخوار گفت: مهم‌ترین پیام این راهپیمایی به مسئولان و بدخواهان انقلاب این است که مردم تحت هر شرایطی پشتیبان نظام و ولایت و رهبری هستند .
وی اظهار کرد: ما تحت شدیدترین تحریم‌ها هم قرار بگیریم دست از ارزش ها و اعتقاداتمان بر نمی داریم.

ادامه دارد…

انتهای پیام /


دیدگاه برای “مردم از عملکرد برخی مسئولان دل خوشی ندارند/ ۲۲ بهمن نشان داد مردم تحت هر شرایطی پشتیبان نظام و رهبری هستند
  1. ما که از دست شورا و شهرداری دولت اباد ازهمه چیز سیر و بیذار شدیم . یه زمین داریم ۱۰۰ میلیون ارزش داره شهرداری میگه برای اینکه پروانه بدیم ۷۰ میلیون باید بدید اخه بی قانونی تا کجا؟ اینم سرنوشت نتخاب شورا از روی احساس و قبیله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.