امام جمعه خورزوق:

حقوق های خلاف عدالت برخی مسوولان و‌هنرمندان در شان ملت مسلمان نیست

امام جمعه خورزوق گفت: حقوقی های نجومی و یا خلاف عدالت بعضی از مسئولین نظام, ورزشکاران و یا هنرمندان و بازیگران در شان ملت مسلمان نیست و فرار های مالیاتی این افراد باید به جد پیگیری شود.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه خورزوق در خطبه اول نماز جمعه میلاد با سعادت اول بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در هفته پیش رو را به ملت مومن تبریک گفت.

حجت الاسلام حق شناس این بانوی بزرگوار را بهانه خلقت و میزان خشم و خشنودی خدا خواند و گفت: بعد از رحلت حضرت ابوطالب و حضرت خدیجه سلام الله علیهما ایشان پشتوانه محکم مقام رسالت بودند که لقب ام ابیبها به آن حضرت به سبب حمایت هایشان اعطا شد.

وی در ادامه حضرت زهرا سلام الله علیها را صاحب ذکر کثیر خواند و ادامه داد: نه تنها آیاتی از قرآن کریم در شان ایشان نازل شده بلکه محور اصلی حدیث قدسی شریف کساء هم ایشان هستند.

حجت الاسلام حق شناش در ابتدای خطلبه دوم رحلت عالم فرزانه و مجاهد حضرت آیت الله مومن قمی را بر مردم شریف تسلیت گفت.

امام جمعه‌خورزوق آیت الله قمی را یار صدیق امام و رهبری و همچنین از جمله افراد تاثیر گذار در شورای نگهبان و شورای رهبری از سوی مردم قم خواند.
وی در ادامه خطبه دوم به تبیین بیانیه گام دوم رهبری پرداخت و مراحل و مسائل آن را اینگونه بر شمرد:
۱٫ محور حوزه پژوهش و علم؛ این محور از انقلاب ما نیازمند کار جهادی است و باید جوانان و مسئولان برای پیرفت آن از خود گذشتگی کنند تا نتیجه مطلوب حاصل شود, هرچند که ما رتبه اول تولید علم را در جهان داریم ولی این کافی و مطلوب نیست.
۲٫ محور اخلاق و معنویت: باید اخلاق حسنه اسلامی در جامعه و روح معنویت و ایثار زنده شود و این مسئله به طور جد باید از مسئولان نظام و مدیران در راس شروع شود.
۳٫ محور اقتصاد: باید ضعف های مدیریتی بر طرف شود تا تحریم ها و تحریک های خارجی مستکبران جهانی بر معیشت مردم تاثیر نگذارد.
۴٫ محور عدالت و مبارزه با فساد: حقوقی های نجومی و یا خلاف عدالت بعضی از مسئولین نظام, ورزشکاران و یا هنرمندان و بازیگران در شان ملت مسلمان نیست و فرار های مالیاتی این افراد باید به جد پیگیری شود.
۵٫ محور حفظ استقلال و آگاهی: این شعار انقلاب اسلامی باید در تمام زمینه های کشور حفظ و نگه داری شود.
این کارشناس سیاسی در ادامه به سایر گزینه های بیانیه هم اشاره ای داشت همچون محور عزّت ملی و حفظ سبک زندگی ایرانی اسلامی و حفظ جایگاه منطقه ای جمهوری اسلامی و تاکید کرد: تا تحقق تمدن سازی اسلامی تمام این محور ها باید به طور جد پیگیری و عمل شود.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.