حجت الاسلام محمودآبادی:

دشمنان ما هم متوجه بی نظمی و سوء مدیریت مسئولان شده اند

امام جمعه شهر دولت آباد گفت: متأسفانه این بی نظمی ها کم نیست و گرانی دلار در چند روز اخیر و تلاطم در بازار ناشی از ناهماهنگی وزرا با بانک مرکزی بود که چند وزیر اعلام کردند مردم هر چه می خواهند جنس های کم در بازار را وارد کنند. تقاضا برای ارز زیاد شد و دلار گران شد. به تبع آن دوباره یک گرانی دیگر ایجاد شد که به ضرر مردم می شود.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به سفر رئیس جمهور سوریه به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری و رئیس جمهور پرداخت و تصریح کرد: این سفر اهمیت ویژه ای داشت اوّل اینکه پیام داد به کسانی که تمامی قوا و امکانات خود را بسیج کرده بودند تا حکومت بشار اسد را سرنگون کنند که ما پیروز شدیم و آنها شکست خوردند.
دوم اینکه اعراب مرتجع سعی زیادی می کنند که به بهانه کمک های اقتصادی، بشار را از ایران جدا کنند، بشار با سفر خود به ایران پیام داد که حاضر نیست ایران را رها کند و چشم به کمک های مالی آنها داشته باشد.
پیام سوم به اسرائیل بود، چون نخست وزیر رژیم صهیونیستی سفری به روسیه داشت که روسیه را متقاعد کند به سوریه فشار بیاورد که سوریه از ایران جدا شود، سفر بشار پیام داد که حاضر نیست از ایران جدا شود. رئیس جمهور روسیه هم به نتانیاهو گفت که بجای تمرکز روی ایران به روابط دو جانبه فکر کند، نه ایران.
این سفر متأسفانه با یک حاشیه مهم روبرو شد که استعفای وزیر خارجه بود. گر چه این استعفا پذیرفته نشد و وزیر به سر کار خود برگشت ولی انعکاس بدی داشت و باعث شد که خبر سفر رئیس جمهور سوریه تحت الشعاع قرار گیرد.
متأسفانه علت هم دعوت نکردن دفتر رئیس جمهور از ظریف بود، که حاکی از بی نظمی در مجموعه دفتر و وزراء می باشد که تاوان این بی نظمی ها را نظام و مردم می دهند.
متأسفانه این بی نظمی ها کم نیست و گرانی دلار در چند روز اخیر و تلاطم در بازار ناشی از ناهماهنگی وزرا با بانک مرکزی بود که چند وزیر اعلام کردند مردم هر چه می خواهند جنس های کم در بازار را وارد کنند. تقاضا برای ارز زیاد شد و دلار گران شد. به تبع آن دوباره یک گرانی دیگر ایجاد شد که به ضرر مردم می شود.
این بی نظمی و سوء مدیریت باعث شده است که دشمنان هم متوجه شوند. رئیس fatf گفت: سوء مدیریت در اقتصاد ایران و اقدامات ما باعث کاهش ارزش ریال ایران شده است و باعث بروز مشکلات اقتصادی برای مردم ایران.
رئیس جمهور باید کابینه خود و مجموعه زیر دستان خود را هماهنگ کند، اگر در جنگ اقتصادی هستیم اولین شرط برای مقابله با این جنگ، هماهنگی مجموعه دولت است که دولت باید این کار را انجام دهد تا بتوانیم در مقابله اقتصادی دشمن پیروز شویم.
خطیب جمعه در پایان به دیدار بی نتیجه دو رئیس جمهور آمریکا و کره شمالی اشاره کرد و اظهار کرد: این دیدار بار دیگر اثبات کرد، آمریکا به دنبال ضعیف کردن کشورها و نابود کردن آنهاست با اینکه کره شمالی کوتاه آمد ولی ترامپ به آن راضی نشد و گفت: کره شمالی باید تسلیحات هسته ای خود را از بین ببرد که آنها هم قبول نکرند.
وی گفت: آمریکا به دنبال منافع خود و نابود کردن قدرت هر کشوری است که در مقابل آنها بایستد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.