مراسم افتتاحیه جشنواره جابربن حیان برخوار به روایت تصویر

مراسم افتتاحیه جشنواره جابربن حیان (دست ساخته های علمی دانش آموزان مقطع ابتدایی) با حضور زارعان مدیر آموزش و پرورش ، مسئولین ادارات و نهادها ، دانش آموزان ، فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛مراسم افتتاحیه جشنواره جابربن حیان (دست ساخته های علمی دانش آموزان مقطع ابتدایی) با حضور زارعان مدیر آموزش و پرورش ، مسئولین ادارات و نهادها ، دانش آموزان ، فرهنگیان و جمعی از اعضای انجمن های اولیا و مربیان مدارس ابتدایی در سالن آموزشگاه شهید کرمی شهر دستگرد برگزار  شد.

در این جشنواره بیش از ۲۴۰۰ طرح علمی با شرکت ۵۱۵۰ نفر از دانش آموزان مدارس ابتدایی ثبت شد که از میان آن ها ۶۰ طرح برتر به منطقه راه یافته و در معرض نمایش قرار گرفت. این جشنواره به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت و پس از داوری، ۳ اثر برگزیده به مرحله استانی راه خواهد یافت. گفتنی است جشنواره جابربن حیان یک رقابت سالم و هیجان انگیز علمی بین دانش آموزان دوره ابتدایی است که طی آن پروژه های علمی دانش آموزان در قالب نمایشگاه های علمی ارائه و داوری می شود. این جشنواره تا عمق خانواده ها پیش رفته و همسویی خانواده ، معلم و مدرسه در طرح جابر و تعامل سازنده آنان باعث شده است تا دانش آموز یاد بگیرد که تصمیم گیری کند ، برنامه ریزی و همفکری کند و با اعتماد به نفس مهارت های زندگی را بیاموزد و آن را به مرحله عملی برساند.


3 دیدگاه برای “مراسم افتتاحیه جشنواره جابربن حیان برخوار به روایت تصویر
  1. وقتی امام جمعه محترم شهردستگرد می ایست تا دختران نوجوان گروه سرود داشته باشند یا قیچی افتتاحیه بادست دختر بالغ نوجوان دست ایشان داده شود ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.