سرپرست حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد دولت آباد معرفی شد

در مراسمی فرهاد مصری نژاد به عنوان سرپرست حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد دولت آباد معرفی شد

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، محمد باقری در جلسه معارفه سرپرست حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با بیان لزوم توجه همه کارکنان به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: با توجه به رویکرد جدید فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و سیاست های تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاه تراز انقلاب و استفاده از ظرفیت نیروهای انقلابی و ارزشی ، توانایی ها و روحیات آقای دکتر مصری نژاد در این زمینه مناسب تصدی این عنوان است. آقای دکتر فرهاد مصری نژاد حدود یک دهه به عنوان معاون آموزشی واحد شهر مجلسی فعالیت داشته اند. ایشان همچنین مسئولیت هایی چون نماینده ریاست محترم دانشگاه در تشکل های سیاسی دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان، مسئول بسیج اساتید واحد شهر مجلسی، رییس شورای معاونین آموزشی استان و عضویت  در تیم بازرسی استان را در کارنامه فعالیت های خود دارند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با بیان توانایی های فرهاد مصری نژاد افزود: امیدواریم با استفاده از توانایی ها و ظرفیت بالای ایشان و همکاری همه کارکنان واحد همانند گذشته جایگاه ویژه ای در مباحث فرهنگی و دانشجویی در سطح استان داشته باشیم و قطعا همه همکاران و اعضای هیات علمی واحد باید نسبت به همه فعالیت ها و مسایل دید فرهنگی داشته باشند.

فرهاد مصری نژاد نیز در این مراسم گفت: مصادف بودن شروع کار اینجانب در واحد دولت آباد با  ایام تولد حضرت فاطمه زهرا (س) قطعا مایه خیر و برکت خواهد بود. افتخار داشتم به عنوان خدمتگزار کوچکی در نظام، انقلاب و دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت داشته و امیدوارم در این سنگر جدید نیز مثمر ثمر باشم.

سرپرست حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد دولت آباد افزود: باید گفت که هیچ چارچوب مدونی در زمینه فرهنگ وجود ندارد. تنها اهداف وسیاست ها روشن است و اینکه از چه طریق و مسیری به این اهداف برسیم کاری بسیار سخت و سنگین است و با تلاش همه جانبه در این موضوع خصوصا در شرایط فعلی دانشگاه آزاد اسلامی قدم برداشت.

وی با اشاره به شرایط واحد دولت آباد اظهار کرد: نکته اول در هر کار فرهنگی و در هر مجموعه ای صمیمیت بین افراد است. و با توجه به شناختی که از این واحد دارم این صمیمیت بین کارکنان این دانشگاه در سطح بسیار خوب و بالایی قرار دارد و این یعنی فضا برای کار فرهنگی مساعد است.

سرپرست حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد دولت آباد افزود:  افزود: ارکان اساسی مباحث فرهنگی در سطح واحد ها دانشجویان، کارکنان و مسئولین واحد هستند. رکن سوم یعنی مسئولین وظیفه بستر سازی را بر عهده دارند و با همکاری و هماهنگی رکن دوم یعنی کارکنان است که برنامه های فرهنگی نتیجه خواهد داد. از همینجا دست یاری به سمت کارکنان محترم واحد به خصوص حوزه فرهنگی و دانشجویی دراز می کنم و امیدوارم با همکاری و همدلی گام های محکم و خوبی در این زمینه برداریم.

مصری نژاد با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بند آخر بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری فرمودند باید از طریق دانشگاه ها انجام شود و اگر این گونه به موضوعات نگاه نکنیم این بیانیه عملی نخواهد شد و باید خود را برای ایجاد تمدن بزرگ اسلامی آماده کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.