سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد:

پیشرفت شهر بدون توجه به نظرات مردم  امکان پذیر نخواهد بود

وقتی کار برای رضای خدا انجام شود حتی اگر بسیار کوچک، به خوبی مردم خواهند دید ولی اگر وظایف خود را در مقاطعی به خوبی انجام ندهیم همان کسانی که با دستان خود ما را بر صندلی صدارت گماردند مطالبه گری می کنند و اگر  اقناع نشوند به سرعت فاصله خواهند گرفت.

به گزارش چشم برخوار؛ ناصر معینی سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد طی یادداشتی نوشت: چهار شب حضور در بین مردم باعث آگاهی بیشتر تیم مدیریت شهری از نیازهای خرد و کلان شهروندانی شد که بر ما منت نهادند و پای صحبت های نمایندگان خود نشستند.

هرچند باوجود گستردگی شهر و مساجد متعدد، کار ارائه گزارش به طور کامل و جامع برای همه همشهریان میسر نبود ولی اعضای شورای شهر و شهردار محترم با حضور در ۴ مسجد از محله های سطح شهر به خوبی متوجه شدند که چه مسائلی نیاز اساسی هر محله است و آن را می توان به کل شهر نسبت داد و انشاالله بر اساس آن برنامه ریزی خواهد شد .
در این جلسات گاها انتقادهای تند و بی پرده ای صورت گرفت که برای ما این انتقادات بیشتر از تشکرات ارزشمند بود و این انتقادات سازنده کاملا ما را متوجه نقایص خود در اداره شهر گردانید. به عبارتی این جلسات میزان دقت و یا انحراف ما را در مسیر خدمت رسانی مشخص کرد و مطمئنا در ادامه چراغ راه خواهد بود.
نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این بود که وقتی کار برای رضای خدا انجام شود حتی اگر بسیار کوچک، به خوبی مردم خواهند دید ولی اگر وظایف خود را در مقاطعی به خوبی انجام ندهیم همان کسانی که با دستان خود ما را بر صندلی صدارت گماردند مطالبه گری می کنند و اگر  اقناع نشوند به سرعت فاصله خواهند گرفت.
 نکته ی دیگری که لازم است ابتدا به خود و بعد به عنوان برادر کوچکتر به همکارانم در شورای شهر و شهرداری دولت آباد عرض نمایم این است که اگر به دنبال پیشرفت شهر هستیم باید بدانیم که این امر بدون نظرات مردم  امکان پذیر نخواهد بود و مردم بخوبی فرق بین مسئول دلسوز، مشورت پذیر و عملگرا و کسی که نسبت به درخواست هایشان بی تفاوت هست را میدانند.
در این جلسات ثابت شد که اگر برای مردم  و پیشرفت شهر قدمی برداشته شود حتی اگر به نتیجه هم نرسد به شرط آنکه  مردم در جریان امور قرار گیرند به خوبی قدردان زحمات خواهند بود.
 امیدواریم روزی را برسد که هیچ فاصله ای بین مردم و مسئولین شهر احساس نشود و با احترام به نظرات سازنده مردم و بکارگیری نظرات کارشناسان بتوان نیازهای اساسی شهر را ایجاد نماییم و این شعار که مردم ولی نعمتان ما هستند به واقعیت نزدیکتر شود.
در پایان لازم است از همه کسانی که طی این ۱۸ ماه که از عمر شورای دوره پنجم گذشته است نمایندگان خود را تنها نگذاشته اند و برای خدمت صادقانه به مردم شریف دولت آباد کمک کرده، تشکر و از عموم مردم به خاطر نواقصی که گاها در اداره شهر داشته ایم معذرت خواهی نماییم و خواهشمندیم در باقیمانده عمر خدمت، همچون گذشته در کنار و پشتیبان ما باشید.

دیدگاه برای “پیشرفت شهر بدون توجه به نظرات مردم  امکان پذیر نخواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.