سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد گفت: نخستین مرکز تحقیقات آجر اصفهان را در زیرمجموعه گروه عمران و معماری و شهرسازی راه‌اندازی کنیم

به گزارش چشم برخوار؛ محمد باقری ظهر امروز در مراسم درختکاری یادبود شهدای مدافع امنیت که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد برگزار شد با ارائه گزارشی از عملکرد این واحد دانشگاهی گفت: امیدواریم با زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی به‌ویژه با راه‌اندازی نخستین مرکز رشد این دانشگاه که اردیبهشت سال ۹۸ افتتاح خواهد شد، بتوانیم در تبدیل ایده به فعل قدم‌های ویژه‌ای برداریم.

وی افزود: تلاش می‌کنیم نخستین مرکز تحقیقات آجر در استان اصفهان را زیرمجموعه گروه عمران و معماری و شهرسازی راه‌اندازی کنیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد اظهار کرد: با توجه به تأکیدات همیشگی مقام معظم رهبری در کاشت درخت تصمیم گرفتیم تا در کنار شهدای گمنام مدفون در این دانشگاه، ۲۷ درخت زیتون به نام شهدای مدافع امنیت که در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند، غرس کنیم.

فرماندار دولت‌آباد نیز در این مراسم با تکریم و احترام شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های این عزیزان گفت: حفظ احترام و عزت این بزرگواران از خطوط قرمز من است. آسایش و امنیتی که امروز همهٔ ما در سایهٔ آن به زندگی مشغولیم، مرهون رشادت‌های این عزیزان است.

عبدالله بنهری با تأکید بر لزوم توجه به محیط‌زیست افزود: بسیار خوشحالم که امروز در مراسم درختکاری یادبود شهدای امنیت شرکت کردم. محیط‌زیست و حفظ طبیعت از موضوعات بسیار مهم است که باید به آن توجه ویژه شود. تلفیق دانشگاه با حوزه‌های اجرایی در کشور کمرنگ بوده که اخیراً اتفاقات بسیار خوبی به‌ویژه در دانشگاه آزاد اسلامی در حال وقوع است.

حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد استان اصفهان نیز گفت: پیشرفت‌های عظیمی که در کشور اتفاق افتاده همه به برکت خون شهدا بوده و ما این درختان را به‌عنوان یادمان این شهدا غرس می‌کنیم. به برکت انقلاب اسلامی اکنون در همه زمینه‌ها، ایران اسلامی از کشورهای منطقه برتر و قدرتمندتر شده است.