تحقق رویکرد جدید فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی توسط افراد متخصص

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد گفت: حل مشکلات امروز جامعه با رویکردهای علمی و همت جامعه نخبگان کشور میسر می‌شود.

به گزارش چشم برخوار؛ محمد باقری در جلسه توجیهی دانشجویان ورودی بهمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد گفت: همان‌طور که در بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب درباره جوانان و به‌خصوص جامعه دانشگاهی تأکید شد، علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن، سبک زندگی و تبدیل دانایی به توانایی نکات بسیار مهمی است که باید به آنها توجه ویژه‌ای شود.

وی اظهار کرد: باید با استفاده از تمام ظرفیت دانشگاه و شما دانشجویان بتوانیم انقلاب ویژه علمی در کشور انجام دهیم که قطعاً حل مشکلات امروز در جامعه جز با رویکردهای علمی و همت جامعه نخبگان کشور میسر نخواهد شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد افزود: استادان و دانشگاهیان باید با توجه به وظیفه خود به‌دنبال تولید مزیت‌ها و ارزش‌های افزوده اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از راه علم و پژوهش باشند، تبدیل دانایی به توانایی نیاز به‌پیش‌نیازهای لازم و استفاده از ظرفیت‌های موجود به‌ویژه در بین جوانان در همه عرصه‌ها دارد.

باقری با اشاره به برگزاری هفته پژوهش در واحد دولت‌آباد گفت: در سلسله برنامه‌های هفته پژوهش این دانشگاه طرح‌ها و ایده‌های بسیار خوب و خلاقانه‌ای توسط دانشجویان ارائه شد که امیدوارم این شرایط بسیار مناسب که توسط معاونت علمی واحد برای شما دانشجویان فراهم می‌شود بتواند منجر به تولید علم و اختراع شود.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد نیز در این مراسم با بیان برخی امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد برای دانشجویان گفت: استادان مجرب و امکانات و تجهیزات مناسبی در این دانشگاه برای شما فراهم‌شده است تا بهترین استفاده ممکن را در طول تحصیل داشته باشید.

رحمان ساعدی اظهار کرد: دانشگاه‌های غیردولتی با حداقل عضو هیئت‌علمی، بدون امکانات رفاهی و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مناسب دانشجو جذب می‌کنند که قطعاً در کیفیت آموزشی آنها بسیار مؤثر خواهد بود؛ بنابراین انتخاب شما برای ورود به این دانشگاه انتخاب بسیار مناسبی است؛ چراکه امکانات و کیفیت موردنیاز در این واحد دانشگاهی فراهم‌شده است.

وی با بیان برخی تسهیلات ویژه مالی در نظر گرفته‌شده برای دانشجویان اظهار کرد: وام وزرات علوم با شرایط بسیار خوب، تقسیط با چک و مراجعه حضوری برای رفع مشکلات پرداختی شهریه به این منظور فراهم‌شده تا بحث مالی و شهریه بر روی روند تحصیل دانشجویان اثر منفی نگذارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.