حرف مردم با «مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) برخوار» (۱) +صوت

علی شاه نظری در اولین میزگرد حرف مردم گفت: شهرستان برخوار بیش از دو هزار پانصد خانواده تحت پوشش دارد که برای شب عید نیازمند حمایت و کمک‌های مردمی هستند.

به گزارش چشم برخوار؛علی شاه نظری در اولین میزگرد حرف مردم با مسئولان که با همکاری ستاد نمازجمعه دولت آباد و وبسایت خبری چشم برخوار برگزار شد گفت: امسال ۱۷پایگاه ثابت و سیار، کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در شهرها و روستاهای شهرستان برخوار را جمع آوری کرد و دو پایگاه‌های ثابت نیز مقابل مسجد جامع دولت‌آباد و میدان ورودی شهر خورزوق دایر شد.

وی در ادامه افزود: پنج پایگاه ثابت جمعه در پنج مصلی نماز جمعه در شهرهای دولت‌آباد، دستگرد، خورزوق، حبیب‌آباد و کمشچه راه‌اندازی و کمک‌های نمازگزاران را جمع آوری کردند.

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) برخوار گفت: امسال جشن نیکوکاری در ۱۴۰ آموزشگاه شهرستان برخوار برگزار و با توزیع بیش از ۱۵ هزار قلک و پاکت‌های نیکوکاری ، ۲۳۰ میلیون ریال کمک‌های دانش‌آموزی جمع آوری و در میان دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.

شاه نظری گفت: سال گذشته در جشن نیکوکاری بیش از دو میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم جمع آوری و در میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی افزود: شهرستان برخوار بیش از دو هزار پانصد خانواده تحت پوشش دارد که برای شب عید نیازمند حمایت و کمک‌های مردمی هستند.

صوت کامل

http://cheshmeborkhar.ir/uploads/2019/03/mad-komiteh.aacدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.