با قلم دانشجوی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد:

بیهوده‌اش مکوب که سرد است این حدید…!

جناب آقای ترامپ تازگی ها در اقدامی کینه توزانه، بلندی های جولان واقع در جنوب غربی سوریه را به عنوان جزئی از خاک رژیم صهیونیستی تصویب کرد، اقدامی که مورد اعتراض مجامع مختلف جهانی و حتی شورای همیشه منفعلِ امنیت واقع شد.

به گزارش چشم برخوار؛ محمد حسین حامدی دانشجوی بسیجی دانشکده علوم قرآنی طی یادداشتی در محکومیت حمایت ترامپ در اشغال جولان توسط رژیم صهیونیستی نوشت:

بیهوده‌اش مکوب که سرد است این حدید…!

در طول مناظره های انتخاباتی سال ۲۰۱۶ آمریکا، میان نامزد ها اختلاف نظرهای عمیقی در زمینه های گوناگون وجود داشت و هرکدام نظری متفاوت نسبت به سایر رقبا داشتند، تا آنجا که بعضا کار به مشاجره و دعوای لفظی میان نامزدها و هوادارانشان می کشید؛ اما تنها یک مورد وجود داشت که همگی یک دل و یک صدا از ضرورت و اهمیت آن دم می زدند و آن یک مورد چیزی نبود جز اسرائیل!

ضرورت حمایت از اسرائیل مسئله ایست که هیچ حزب و دسته ای در آمریکا شکی در آن ندارد! بنابر این نباید از اقدام اخیر ترامپ در به رسمیت شناختن الحاق جولان به خاک اسرائیل تعجب کرد، جناب آقای ترامپ تازگی ها در اقدامی کینه توزانه، بلندی های جولان واقع در جنوب غربی سوریه را به عنوان جزئی از خاک رژیم صهیونیستی تصویب کرد، اقدامی که مورد اعتراض مجامع مختلف جهانی و حتی شورای همیشه منفعلِ امنیت واقع شد.

به عقیده ی نگارنده همانطور که نباید از این اقدام متعجب شد، هیچگونه نگرانی و واهمه ای نیز نسبت به پیامد های احتمالی این اقدام نباید داشت؛ آمریکا سالهاست با دمیدن در حباب دروغین اسرائیل به دنبال بالابردن سطح نفوذ خود در منطقه می باشد، غافل از آنکه این بنیان نامبارک در آینده ای نه چندان دور به دست مجاهدین اسلامی از روی زمین محو خواهد شد و آن روز پایانی خواهد بود بر تمام اشغالگری های این غده ی سرطانی‌…

چشم انداز جبهه ی مقاومت درباره ی موضوع اسرائیل، همان دیدگاه مقام معظم رهبری است که فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید. این بیان به هیچ وجه افسانه یا آرمانگرایی  کاذب نیست، بلکه برآمده از اعتقادات و اهداف عالی امت متحده ی اسلام است که در سایه ی وحدت و یکپارچگی می توان آن را عملی کرد. با این نگرش تمام تلاش و کوشش جبهه ی استکبار برای بسط سلطه ی خود بی فایده خواهد شد.

بگذارید هرچه می توانند بر حدیدِ سردِ اسرائیل بکوبند! سودی عایدشان نخواهد شد!
الَّذِینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ فِی الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَهُمْ یَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یُحْسِنُونَ صُنْعًا

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.