راهپیمایی بزرگ مردم دولت آباد برخوار در حمایت از سپاه پاسداران /تصاویر

نمازگزاران نماز جمعه دولت آباد برخوار علیه سیاست های خصمانه امریکا و اقدام احمقانه اخیر ترامپ علیه سپاه و حمایت از این نهاد انقلابی راهپیمایی کردند.

به گزارش چشم برخوار؛ اقشار مردم و نمازگزاران شهرستان برخوار به دنبال اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیاهه گروه های تروریستی روز جمعه علیه این حرکت کور ترامپ و در حمایت از این نهاد مردمی برگزار شد.

مردم شهرستان برخوار پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی با سردادن شعارهایی علیه رئیس جمهور دیکتاتور آمریکا و رژیم صهیونیستی حامی بزرگ تروریسم این اقدام دولت آمریکا را محکوم و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.
در این راهپیمایی که با حضور گسترده مردم دولت آباد انجام شد برخی از مسئولان و امام جمعه شهردولت آباد لباس سبز سپاه را به تن داشتند و همگام با سایر هموطنان حمایت جانانه خود از سپاه را اعلام داشتند.
راهپیمایان با شعارهای مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسراییل و ما همه سپاهی هستیم ضد امریکایی هستیم ، از امریکا سردمدار استکبار جهانی و ایادیشان اعلام انزجار کردند.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه هفته جاری اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.
این اقدام ترامپ با واکنش های داخلی و خارجی زیادی مواجه شد و شماری زیادی از کشورهای جهان این تصمیم ترامپ را محکوم کردند، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه تا انتهای جلسه لباس سپاه را به تن کردند و حمایت قاطع خود را از این نهاد مردمی اعلام کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.