فرمانده سپاه برخوار از مردم همیشه در صحنه برخوار قدردانی کرد

سرهنگ دوم پاسدار محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار با انتشار بیانیه ای به خاطر حمایت مردم شهرستان از سپاه، از ایشان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ دوم پاسدار محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار با انتشار بیانیه ای به خاطر حمایت مردم شهرستان از سپاه، از ایشان تشکر و قدردانی کرد:

بسمه تعالی اقدام غیر قانونی و نامتعارف آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی بیانگر عصبانیت و خشم آنان از این نهاد انقلابی و مردمی است.

بی شک تصمیم ترامپ در ادامه شکست های زنجیره ای کاخ سفید در منطقه بوده و سپاه پاسداران را در انجام ماموریت های محوله در جهت تقویت توانمندیهای دفاعی و پاسداری از انقلاب بیش از گذشته مصمم تر خواهد نمود ضمن اینکه این اقدام به حماسه انسجام و اتحاد و وحدت و همدلی بین ملت ایران تبدیل شد.

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم در نیروی مقاومت بسیج شهرستان از مواضع انقلابی و حمایت های دشمن شکن عموم مردم شهرستان ائمه جمعه و جماعات، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین و پرسنل محترم پیشکسوتان جهاد و شهادت و مدیران فضای مجازی و رسانه ای که با حضور در نماز جمعه با برپایی راهپیمایی و اعلام موضع گیری علیه اقدام خصمانه استکبار جهانی از فرزندان این ملت حمایت کردید تقدیر و تشکر می نمایم.

سرهنگ دوم پاسدار محمد شفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان برخوار

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.