نماینده مردم برخوار و شاهین شهر گفت: پیشنهاد شد تا زمانی که نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی قرار داشته باشد کلیه روند مربوط به پالرمو و CFT و غیره در کشور معلق بماند؛ امیدوار هستیم این طرح رأی بیاورد.

به گزارش چشم برخوار؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، با اشاره به اقدام اخیر دولت امریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: انجام این اقدام در این مقطع زمانی بیانگر آن است که دولت امریکا هیچ گزینه نظامی روی میز ندارد و کشور ما با هیچ تهدید نظامی روبرو نیست.

نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این حرکت خصمانه تنها مصرف سیاسی اقتصادی داخلی برای امریکا دارد، خاطر نشان کرد: رئیس جمهور امریکا در حمایت از حزب لیکود در سرزمین های اشغالی این کار احمقانه را انجام داد که سبب تحکیم وحدت و همدلی میان مسئولان کشور شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی ضمن اشاره به این که اگر امریکا می‌دانست که این تصمیم احمقانه آنان چه شور و ارادت قلبی به سپاه پاسداران در کشور به وجود می‌آورد شاید این تصمیم غلط را نمی‌گرفتند، افزود: اشتباه دیگر امریکایی‌ها انتخاب این مقطع زمانی بود که سپاه به کمک سیل‌زدگان رفته است و این کار احمقانه‌ آن ها سبب محبوبیت بیش از پیش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد؛ البته این کار در آینده نیز آثار بیشتری خواهد داشت.

وی تصریح کرد: دشمن همواره به دنبال دو قطبی سازی در کشور است و قصد دارد سپاه را در یک سو و جریانات دیگر را در سوی دیگر قرار دهد که در این اقدام اخیر امریکایی ها نه تنها این اتفاق نیفتاد، بلکه یک فرصت برای نظام جمهوری اسلامی برای هم گرایی بیشتر مسئولان ایجاد کرد، البته مسئولان و قوای مسلح کشور از قبل خود را برای پاسخ متقابل و فوری علیه هر اقدام احتمالی امریکا آماده کردند.

این نماینده مجلس با ابراز این که خوشبختانه جوّ بسیار خوبی در کشور حاکم شده است، تصریح کرد: یکی از پیشنهادات پذیرفته شده با 95 درصد آراء نمایندگان مجلس در طرح تقویت سپاه این است که تا زمانی که نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی قرار داشته باشد کلیه روند مربوط به پالرمو و CFT و غیره در کشور معلق بماند؛ امیدوار هستیم این طرح رأی بیاورد.

انتهای پیام/