جمعی از بسیجیان پایگاه شهید مطهری زمان آباد و جهادگران برخوار به منظور اطاعت از ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری به استان خوزستان اعزام شدند.

به گزارش چشم برخوار؛فرمانده پایگاه شهید مطهری زمان آباد گفت: گروه جهادي شهید مطهری و جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید مطهری امام زاده ابراهیم علیه السلام برخوار، همچنین خادم یاران آستان قدس رضوی و خادمان آستان حضرات سیدان الکریمان امامزاده نرمی وهیات متوسلین به شهدای کربلای به منظور اطاعت از ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری به استان خوزستان اعزام و در قدمگاه شهدا اردوگاه شهید کاظمی واقع در سه راه خرمشهر مستقر شدند.

حسینعلی نریمانی عرصه های خدمت رسانی را شامل تخلیه انبارهای مرکزی تغذیه با چندین تن موادغذایی اعم از برنج ، گوشت، مرغ به دلیل ابگرفتگی انبارها اعلام کرد.
وی در ادامه کمک به اهالی روستاهای اطراف اهواز جهت ایجاد سیل بندی به وسیله گونی های خاک و ماسه و همچنین بسته بندی کمک های مردمی به منظور ارسال به روستاها و ارسال پک مواد غذایی و شام و ناهار هایی که توسط موکب ها آماده و طبخ شده به وسیله وانت نیسان استان مقدس حضرات سیدان الکریمان برخوار را از دیگر اقدامات این جهادگران برشمرد.

نریمانی همچنین افزود: یک کامیون اقلام غیر نقدی از قبیل پتو، کفش، لباس، نان، و کنسرو ماهی به مبلغ 30 میلیون تومان جمع آوری شده توسط هیات متوسلین به شهدای کربلای معلی و خیریه حضرت مهدی موعود عج الله تعالی فرجه الشریف و پایگاه بسیج شهید مطهری زمان آباد برخوار به روستای معمولان از توابع استان لرستان ارسال شد.

نریمانی اظهار کرد: امید واریم این خدمات ناچیز که “ران ملخی است هدیه مور به سلیمان” مورد قبول حق تعالی و حضرت بقیه الله عج الله تعالی فرجه قرار گیرد.

وی در پایان از کلیه مردم ولایت مدار امامزاده نرمی و آستان مقدس حضرات سیدان الکریمان همچنین ناحیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخوار و هیات متوسلین به شهدای کربلای معلی و خیریه حضرت مهدی موعود عج الله تعالی فرجه الشریف که در اجرای این اردو یاری رسان بودند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام /