قول مثبت شهرداری اصفهان برای اصلاح طرح میدان فرزانگان دولت آباد

اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد با اجرای میدان فرزانگان به شکل فعلی مخالفت کرده و شهرداری اصفهان قول کمک برای اصلاح آن داد.

به گزارش چشم برخوار؛با هماهنگی حسینعلی حاجی نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی، جلسه ای برای اتصال محور فرزانگان دولت آباد به میدان تاکسیرانی و عملیاتی شدن بلوار جانبازان در دفتر نوروزی شهردار اصفهان تشکیل شد که مقرر شد طراحی میدان به صورت احداث زیر گذر و یا تقاطع غیرهمسطح توسط شهرداری اصفهان به زودی انجام شود و جهت اجرایی شدن با اعتباری حدود ۵۵میلیارد تومان توسط شهردار اصفهان در بودجه شهرداری اصفهان با هماهنگی شورای شهر اصفهان قرار گیرد و بلوار جانبازان هرچه سریعتر عملیاتی شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد؛ در خصوص تخصیص اعتبار ۵۵ میلیاردی جهت احداث تقاطع غیر همسطح میدان فرزانگان توضیحاتی داد.

ناصر معینی اظهار کرد: طبق مباحثی که در جلسه با دکتر نوروزی و اعضای شورا و نماینده مردم برخوار شهرستان برگزار شد؛ دکتر نوروزی در پاسخ به این سوال شورای شهر دولت آباد که طرح اجرای میدان فرزانگان به شکل فعلی (صرفا یک میدان ساده با ورودی های پرحجم ترافیکی از تمام جهات) بر اساس کدام مصوبه و با کدام هماهنگی با شهرداری و شورای شهر دولت آباد انجام شدده که هیچ یک از عوامل اجرایی شهر دولت آباد در جریان این موضوع قرار ندارند؟  گفت: طرح اجرای این پروژه به شکل کنونی در دوره قبل شورای اسلامی در شورای ترافیک استان مطرح و به تایید شورا و شهرداری دولت آباد هم رسیده است و بر این اساس شروع به کار شده که این پاسخ با مخالفت شدید اعضای شورای شهر دولت آباد و همراهی نماینده شهرستان در خصوص عدم موافقت با انجام آن به شکل کنونی همراه شد و اعضای شورا و شهردار دولت آباد عنوان کردند اجرای این پروژه وضعیت بسیار بدی را در ورودی شهر دولت آباد ایجاد خواهد کرد.

وی ادامه داد: به علاوه اینکه ترافیک جمعه بازار و همچنین ورزشگاه نقش جهان نیز در این مسیر قرار دارد و از مجموعه شهرداری اصفهان درخواست مستندات مربوط به آن را خواستار شدند .
در ادامه و با مخالفت قاطع اعضای شورا در خصوص اجرای میدان به شکل در حال اجرا ، دکتر نوروزی قول مساعد جهت طراحی تقاطع غیر همسطح و تخصیص بودجه و طرح در صحن شورای شهر اصفهان و اخذ موافقت این طرح و اصلاح طرح به شکل غیر همسطح را صادر کرد.
نوروزی نیز عنوان کرد: اجرای طرح غیر همسطح میدان فرزانگان به صورت تخمینی حدود ۵۵ میلیارد بودجه نیاز دارد که جهت انجام آن باید تاییدات شورای شهر اصفهان نیز اخذ شود که در این خصوص صرفا یک ارائه گزارش هزینه تخمینی از طرف شهردار اصفهان برای انجام این پروژه به صورت غیر همسطح مطرح شد.

بخش دیگر مباحث در خصوص عدم انجام فعالیتی محسوس در آزادسازی و اجرای یک سوم طول ادامه بلوار جانبازان که در حریم شهر اصفهان قرار دارد بود که با صحبت های اعضای شورای شهر دولت آباد و مساعدت دکتر نوروزی اولویت انجام این پروژه در دستور کار معاونت های مختلف شهرداری اصفهان قرار گرفت.

معینی در پایان خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر دولت آباد ضمن پاسداری از حقوق مردم دولت آباد در همه ی ابعاد از آقای حاجی به خاطر حمایت های همه جانبه و همچنین تشکیل این جلسه و استماع صحبت های نمایندگان مردم دولت آباد توسط دکتر نوروزی و معاونان ایشان نهایت سپاس و امتنان را دارد.

انتهای پیام /


4 دیدگاه برای “قول مثبت شهرداری اصفهان برای اصلاح طرح میدان فرزانگان دولت آباد
  1. یادم هست روزی یکی از ائمه سابق جمعه که اکنون در شهر دولت آباد نیستند ، میگفت به مردم بگویید شوراهای انتخاب کنند که بتوانند از شما در جلسات استان دفاع کنند … بتواند صحبت کنند ،حالا متوجه شدم چه میگفته … اگرچه انتقاداتی به شورای فعلی هم وارده ولی به خاطر این دفاع دمشون گرم … و بهشون میگم که اگه اینجوری از حقوقمون دفاع کنید پشتتون هستیم محکم برید جلو

  2. با تشکر از شورای محترم سرعت کار بسیار پایین است و صحبتی از کمر بندی جانباران به میدان نقش جهان همان ورودی ورزشگاه نشد؟؟؟

  3. با تشکر از شورای محترم سرعت کار بسیار پایین است و صحبتی از کمر بندی جانباران به میدان نقش جهان همان ورودی ورزشگاه نشد؟؟؟

  4. با تشکر از شورای محترم سرعت کار بسیار پایین است و صحبتی از کمر بندی جانباران به میدان نقش جهان همان ورودی ورزشگاه نشد؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.