مسوول امور دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد خبر داد؛

کسب رتبه های برتر دانشکده علوم قرآنی دولت آباد در هفته خوابگاه های دانشجویی+ عکس

مسوول امور دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد گفت: این دانشکده موفق شده در سال ۹۵ و ۹۶ رتبه ی نخست و سال ۹۷ رتبه ی سوم را در میان دانشکده های سراسر کشور در برگزاری هفته ی خوابگاه ها کسب کند.

به گزارش چشم برخوار؛مسوول امور دانشجویی دانشکده علوم قرآنی اصفهان (دولت آباد) در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: هفته خوابگاه های دانشجویی هرساله در اردیبهشت ماه با ابلاغ وزارت علوم تحقیقات و فناوری به دانشگاه های سراسر کشور که دارای خوابگاه دولتی می باشند شروع می شود که برنامه های مختلفی در دانشکده علوم قرآنی دولت آباد در این راستا برگزار شد.

سیدعلی حسینی این برنامه ها را شامل مسابقات ورزشی فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، دارت، دو و میدانی، تنیس، طناب کشی و ….، اردوهای دانشجویی، اردوی زیارتی قم و جمکران و اردوی کاشان و نیاسر برشمرد.

وی برگزاری اردوهای اصفهان گردی مانند بازدید از مکان های تاریخی استان مثل میدان امام، سی و سه پل، کلیسای وانک و نیز بازدید از باغ گل ها، باغ پرندگان و اکواریوم اصفهان، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس، برپایی چادر سلامت در دانشکده با همکاری هلال احمر شهرستان را از دیگر برنامه های این دانشکده در هفته خوابگاه های دانشجویی عنوان کرد.
حسینی از دیگر برنامه های اجرا شده را آموزش اطفاء حریق با همکاری آتش نشانی شهرستان، اهدای گل به اتاق های خوابگاه های دانشجویی، احیا و بازسازی خوابگاه های دانشجویی، بازدید مسئولین شهرستان از خوابگاه ها عنوان کرد.
مسوول امور دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد در ادامه به انتخاب اتاق نمونه، انتخاب دانشجوی خوابگاهی نمونه و حضور مشاور در خوابگاه ها و برگزاری کارگاه های مشاوره نیز اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: این دانشکده موفق شده در سال ۹۵ و ۹۶ رتبه ی نخست و سال ۹۷ رتبه ی سوم را در میان دانشکده های سراسر کشور در برگزاری هفته ی خوابگاه ها کسب کند.

حسینی در ادامه عنوان کرد: بنده از سال ۱۳۹۰ یعنی سال تاسیس دانشکده درحال خدمت در این مکان قرآنی بوده و نیز از سال ۱۳۹۴ تاکنون مسئولیت امور دانشجویی دانشکده را برعهده دارم که علاوه بر مسائل وام دانشجویی و امور تغذیه ی دانشگاه ، خوابگاه های دانشجویی و امور رفاهی ایشان نیز بر عهده ی من بوده و برگزاری هفته ی خوابگاه های دانشجویی از وظایف بنده در حوزه مدیریت خوابگاه ها است که با لطف خداوند طی سالهای گذشته توانسته ایم رتبه اول در سالهای ۹۵ و ۹۶ و نیز رتبه ی سوم در سال ۱۳۹۷ را در میان دانشکده های سراسر کشور در برگزاری این جشنواره به دست آوریم و امیدوارم در آینده نیز با تلاش و کوشش و لطف خداوند گامی موثر در ترویج فرهنگ قرآنی بردارم.

انتهای پیام /


دیدگاه برای “کسب رتبه های برتر دانشکده علوم قرآنی دولت آباد در هفته خوابگاه های دانشجویی+ عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.