نیاز به همراهی خیران و نیکوکاران شهرستان برای تهیه سبدغذایی نیازمندان/ ضیافت افطاری مادران تحت حمایت کمیته امداد در برخوار

کمیته امداد برخوار در نظر دارد تعداد ۲هزار و ۵۰۰ سبد کالا در ماه رمضان تهیه و بین نیازمندان شهرستان توزیع کند.

به گزارش چشم برخوار؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان برخوار در گفتگو‌ با این پایگاه‌ خبری از توزیع سبد کالای نیازمندان و محرومان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

علی شاه نظری با اعلام این خبر، افزود: کمیته امداد برخوار در نظر دارد تعداد ۲هزار و ۵۰۰ سبد کالا در ماه رمضان تهیه و بین نیازمندان شهرستان توزیع کند.

وی ادامه داد: از همه خیرین و نیکوکاران شهرستان تقاضا داریم در حد توان در این زمینه مساعدت و مشارکت داشته باشند. شاهنظری همچنین از توزیع تعداد ۳۵۰ پرس غذای گرم توسط یک خیر اصفهانی به مددجویان امداد برخوار تقدیم خبر داد و گفت: هزینه ۱۰۰ بسته غذایی توسط یک خیر استرالیایی تامین شد.

این مسوول در ادامه خاطرنشان کرد: ۱۲۰ نفر از مادران تحت حمایت کمیته امداد در آخرین روز اردیبهشت و در یک اردوی آموزشی و ضیافت افطار، میهمان امداد خواهند بود.

وی در پایان عنوان کرد: هر کدام از مردم برخوار که تمایل دارند می‌توانند در این ماه مبارک در خدمت رسانی به نیازمندان و ایتام این نهاد مقدس را یاری کنند.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.