خطیب جمعه دولت آباد:

خروج هوشمندانه از برجام، بهانه را از دست دشمنان می گیرد/نقشه دشمن، ایجاد اتحاد بین المللی علیه ایران

خطیب جمعه دولت آباد گفت: آنها می خواهند ایران از برجام خارج شود و دوباره یک اتحاد بین المللی علیه ایران تشکیل دهند و مشکلات جدیدتری را برای ایران ایجاد کنند در حالی که خروج همراه با صبوری و هوشمندانه بهانه را از دست دشمنان می گیرد.

به گزارش چشم برخوار؛امام جمعه شهر دولت آباد در خطبه دوم نماز جمعه پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به بحث در مورد کاهش تعهدات برجامی ایران پرداخت و افزود: در هفته گذشته شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در یک اقدام حقوقی اعلام کرد که به بخشی از تعهدات خود در قبال برجام عمل نمی کند و به اروپا مهلت ۶۰ روزه داد که محدودیت های اقتصادی و بانکی را برطرف کنند، در غیر اینصورت تصمیم دیگری اتخاذ خواهد کرد.

حجت الاسلام سیدحسین محمودآبادی افزود: چون آمریکا خرید اورانیوم غنی شده از ایران را ممنوع کرد و در واقع هیچ کشوری اورانیوم ما را نمی خرد، ایران نیز اعلام کرد که هر چقدر اورانیوم غنی شده تولید کند را نگه می دارد و تولید آن متوقف نمی شود، همچنین ایران اعلام کرد که اگر اروپا به تعهدات خود عمل نکند، می تواند تأسیسات هسته ای را که خراب کرده و بتن در آن ریخته است را بازسازی کند.

وی ادامه داد: تصمیم در مورد برجام، تصمیم شورای عالی امنیت ملی بوده است و یک تصمیم هوشمندانه که بهانه را از دشمنان بگیرد، اینکه جمهوری اسلامی ایران صبوری به خرج می دهد و اقدامات احساسی انجام نمی دهد بخاطر این است که تمامی جوانب قضیه را در نظر می گیرد و در واقع بهانه را از دست آنها می گیرد.
امام جمعه دولت آباد خاطرنشان کرد: آنها می خواهند ایران از برجام خارج شود و دوباره یک اتحاد بین المللی علیه ایران تشکیل دهند و مشکلات جدیدتری را برای ایران ایجاد کنند در حالی که خروج همراه با صبوری و هوشمندانه بهانه را از دست دشمنان می گیرد.
این کارشناس سیاسی گفت: مردم ایران و دنیا یک بار دیگر ماهیّت دشمنان خود را شناختند، آمریکا جایگاه خود را از دست داده است و مردم ایران کاملاً دشمن خود را شناختند و اتحاد و انسجام خود در مقابل این رژیم استکباری را زیادتر کردند.
وی افزود: آنچه باعث می شود ما در مقابل دشمن ایستادگی کنیم و او را شکست دهیم ۱- حفظ اتحاد و انسجام داخلی است؛ ضمن اینکه اختلاف سلیقه وجود دارد و حتی بالاتر از اختلاف سلیقه هم هست ولی الآن اقتضاء میکند که در مقابل دشمن یکپارچه و یکصدا باشیم ۲- تکیه بر شکوفا کردن ظرفیت های داخلی و روی پای خود ایستادن است.
این سخنران عنوان کرد: حضرت آقا در بیانیه گام دوم اشاره به ظرفیتها، خصوصاً ظرفیتهای نیروی انسانی کردند که باید با برنامه ریزی خوب و استفاده از ظرفیت ها، هم اقتصاد خود را قوی کنیم و هم در مقابل دشمن بایستیم.
حجت الاسلام محمودآبادی گفت: شکست دشمن قطعی است چون در معادلات خود خدا و امدادهای غیبی را در نظر نمی گیرند ولی وعده خداوند است که خداوند یاری دهنده است و حق پیروز می شود.
محمودآبادی خطاب به نمازگزاران تأکید کرد: اعلام حمایت شما در قالب راهپیمایی بعد از نمازجمعه حاکی از این است که هم حمایت خود را از مسئولین نظام انجام می دهید و اعلام می دارید که تصمیم مسئولین نظام تصمیم مردم است و هم اینکه نشان دهنده این است که شما دشمن خود یعنی آمریکا و اسرائیل را شناخته اید، و هرگز تسلیم خواست دشمن نخواهید شد.
انتهای پیام /


دیدگاه برای “خروج هوشمندانه از برجام، بهانه را از دست دشمنان می گیرد/نقشه دشمن، ایجاد اتحاد بین المللی علیه ایران
  1. سلام خدمت حاج آقا محمودآبادی
    آیا در این اوضاع کنونی شما نسبت به مسئول ستاد خود تحقیق کرده اید؟
    معیار انتخاب شما چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.