تصور وقوع جنگ نظامی ایران یا ساده انگاری بیش از حد است یا نفوذ نیروهای غربگرا

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد از اراده مردم ایران در حرکت به مسیر خداپسندانه و مطمئن خود اظهار اطمینان کرد.

به گزارش چشم برخوار؛به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، فرهاد مصری نژاد با اشاره به تحولات اخیر دشمن در آب های خلیج فارس گفت: متاسفانه همزمان با تحرکات اخیر دشمنان، برخی از افراد با استفاده از امکانات و تریبون هایی که به واسطه بعضی از مسئولیت ها در اختیار دارند، با حرف ها و اظهارات خود به عنوان نیروی کمکی به جنگ روانی دشمن انجام وظیفه می کنند.

نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکل های دانشگاهیان استان اصفهان افزود: این افراد با سیاه نمایی ها چنان تداعی می کنند که جمهوری اسلامی در حال حاضر باید یکی از دو راه جنگ یا صلح را انتخاب کند. این ذهنیت یعنی این که الان تصمیم و انتخاب با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، دقیقا همان چیزی است که دشمنان تلاش دارند در اذهان عموم مردم ایجاد کنند که اگر به پیشنهادات دشمنان توجه نشود قطعا جنگی در پیش خواهد بود.
معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید استان اصفهان اظهار کرد: این نگاه با توجه به تحلیلهای موجود و اتفاقاتی که طی چند ساله گذشته در قضیه برجام رخ داده است، یا ساده انگاری بیش از حد است و یا نفوذ نیروهای غرب گرا و عامل دشمن در بعضی از حوزه ها را تداعی می کند.

وی افزود: به نظر می رسد این نوع نشانه ها و اساسا این گفتمان تلاش دارد در مقابل استراتژی “مذاکره نخواهیم کرد” و واقعیت “جنگ نخواهد شد” قرار گیرد و تلاش کند تا در داخل کشور بعنوان آتش تهیه دشمن حرکت و اقدام نماید.
مصری نژاد بیان کرد: لازمست با این افراد و با این طرز تفکر که ممکن است باعث نگرانی بیهوده بخشی از جامعه باشد به شدت برخورد شود. اگرچه ملت ایران آنقدر فهم و شعور سیاسی دارند که نهیب ها و فریادهای دشمنان خارجی و نیروهای داخلی آنان را بشناسند و بدون توجه به آن به راه مطمئن و خداپسندانه خود ادامه دهند.

وی در پایان عنوان کرد: این ملت همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده و هست و لذا به کشور آسیبی وارد نخواهد شد و انشالله پیروزی نزدیک است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.