سخنگوی شورای شهر دولت آباد گفت: امیدواریم نماینده مردم شهرستان به دنبال اختصاص قیر یارانه ای برای محورهای طولانی حبیب آباد-اصفهان ، خورزوق -اصفهان و همچنین کمشچه -حبیب آباد برای مسیر پرتردد دولت آباد-اصفهان نیز پیگیری های لازم را داشته باشند.

به گزارش چشم برخوار؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد در پاسخ به مطالبه شهروندان دولت آباد در خصوص وضعیت نامناسب آسفالت جاده دولت آباد – اصفهان و وجود چاله ها و دست اندازهای فراوان در این مسیر، به خبرنگار این پایگاه خبری گفت: با توجه به اینکه قیمت قیر در شرایط بسیار نامطلوبی قرار دارد و این مسیر به صورت رفت و برگشت حدود هشت کیلومتر می باشد و اجرای روکش کامل آسفالت آن از توان شهرداری دولت آباد خارج است، مکاتباتی در این خصوص و در جهت تخصیص قیر یارانه ای با دفتر آقای حاجی نماینده مردم شهرستان انجام شده است.

ناصر معینی ادامه داد: امیدواریم نماینده مردم شهرستان به دنبال اختصاص قیر یارانه ای برای محورهای طولانی حبیب آباد-اصفهان ، خورزوق -اصفهان و همچنین کمشچه -حبیب آباد برای مسیر پرتردد دولت آباد-اصفهان نیز پیگیری های لازم را داشته باشند تا مردم مرکز شهرستان برخوار و همچنین هزاران نفر از صنعتگرانی که روزانه قصد عبور از این مسیر را دارند در کمال آرامش و امنیت تردد کنند.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری های نماینده شهرستان سال گذشته برای قسمتی از محور محسن آباد به دولت آباد قیر یارانه ای دریافت شد که این مسیر توسط شهرداری دولت آباد تا جایی که قیر سهمیه ای پاسخگو بود، روکش آسفالت شد.

معینی در پایان به نمایندگی از مردم دولت آباد و محسن آباد از زحمات حسینعلی حاجی نماینده برخوار در مجلس تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام /